Voda u kabini

Franzg

New member
Pozdrav, pred 10ak dana nakon obilne kise udem u auto i spustam se niz rubnik, i odjednom mi voda padne na pod kod suvozaca (u ravnini recimo lijeve noge suvozaca kad bi bila ispruzena), i jos se malo izlilo prilikom sljedeceg naglijeg lijevog zavoja... A danas nakon nesto slabije kise isto krenem i na cesti neke rupe i opet padne nesto vode na pod kod suvizaca...sto bi to moglo bit? Problem je sto nemrem dokucit od kug dolazi, kada rukom idem gore ili lijevo sve se cini suho... ?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Hmmm... znači u sredini auta curi? Ja bi pregledao izvana između stakla i motora sve, negdje mora prolazit.
 

GocC4

Member
Na donjem dijelu vrata imaš na svakih 15-20cm mali otvor pa malo počisti sa šerafcigerom ili ispuši sa kompresorom i gumu od vrata očisti i namaži sredstvom za gumu i glicerinom da bolje dihta
 

Zix

Active member
Mozda bi trebalo skinuti onu zastitnu plastiku sa rupicama kod brisaca i komplet ocistiti jer se znaju skupiti grancice,lisce,prasina i ostala cudesa... Takodje one praznine oko filtera kabine a i sa druge strane tj vozaceve...mozda se neki od odvodnih kanala zapusio pa ubacuje vodu u kabinu...ako je do toga?
Isto tako sam primetio da se kod zadnjih vrata tj gepeku u onim okolnim odvodima skuplja lisce i prasina pa je potrebno redovno ciscenje
 

Franzg

New member
hvala na odogovrima, budem provjerio navedene stvari
Mozda bi trebalo skinuti onu zastitnu plastiku sa rupicama kod brisaca i komplet ocistiti jer se znaju skupiti grancice,lisce,prasina i ostala cudesa
to se i meni čini da bi vrlo lako moglo bit, stalno je neko smece tamo sa drveća i slicno

sad ce sljedecih par dana kisa pa cu vidit oce se ponovit i probat cu detektirat otkud tocno padne...a zanimljivo nakon pranja auta par puta ovaj tjedan nista
 
Na vrh