Voda u kabini

exampLe

Member
Curi i tu ali skroz malo. Vozio sam dva dana bez plastike sa strane da pratim situaciju i bukvalno su 3 kapljice pale i to je to.

Nemoguce je da toliku lokvu stvara ispod nogu jer ne bih onda imao antifriza u posudi.

Odradio sam skidanje i ponovno stavljanje sajbe pa javim kroz par dana je li bilo do nje, cisto radi ostalih koji se mozda susretnu s istim problemom.
 

Igor1105

New member
Ako je menjana soferka, napisah da pogledas spoj soferke i karoserije iznad haube. Mozda podliva tu.
Ma ovo ti je 100% od kondenza klime, odozdo auta nađi cevčicu ispusta u tom pravcu gde ti vlaži i proguraj nekom žicom. Meni se to dešavalo 12 puta, sa vozačeve strane voda u kabini...
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Ma ovo ti je 100% od kondenza klime, odozdo auta nađi cevčicu ispusta u tom pravcu gde ti vlaži i proguraj nekom žicom. Meni se to dešavalo 12 puta, sa vozačeve strane voda u kabini...
Napisao je čovek da je šoferka bila problem.
 

davorkos

New member
Ne znam kako se to uopće zove i gdje bih nabavio plastiku koja ide odmah ispod šajbe pa sam "privremeno" iskoristio svemogući Duck-Tape :).

Ovo ću provjeriti...Znači postoje odvodi i sa vozačeve i suvozačeve strane?
Ma ovo ti je 100% od kondenza klime, odozdo auta nađi cevčicu ispusta u tom pravcu gde ti vlaži i proguraj nekom žicom. Meni se to dešavalo 12 puta, sa vozačeve strane voda u kabini...
Hvala
 

exampLe

Member
Ne znam kako se to uopće zove i gdje bih nabavio plastiku koja ide odmah ispod šajbe pa sam "privremeno" iskoristio svemogući Duck-Tape :).

Ovo ću provjeriti...Znači postoje odvodi i sa vozačeve i suvozačeve strane?


Hvala
Imas odvode i ispod zastitne plastike u prednjim blatobranima, nalaze se blizu amortizera na vrhu.
 
Na vrh