Vlaga u kabini??

sasa979

New member
Kod mene na xsari isti problem,nece da mi otvara tu istu klapnu,ali do skora je radilo,mislim do pre neki dan ,jer sam menjao mali hladnjak tj grejac kabine i posle toga nece da radi,motor se pali u oba slucaja ali klapna ne prebacuje,
niisam siguran da li sam nesto pokidao ,ali mislim da nisam,ali ona nece pa nece
zna li neko resenje
 

Konrad

New member
Na c4 prve serije je gumena cijev za izlaz kondenzata itd a izlaz crijeva je uzak tj kao cep izrezan u X i dogada se da se jednostavno blokira i kondenzat ne curi van...

Treba sa cvikcangama precvikat te trokutice na izlazu crijeva i kondenzat ce moci curiti bez blokiranja

 

cupsek

New member
Kod mene na xsari isti problem,nece da mi otvara tu istu klapnu,ali do skora je radilo,mislim do pre neki dan ,jer sam menjao mali hladnjak tj grejac kabine i posle toga nece da radi,motor se pali u oba slucaja ali klapna ne prebacuje,
niisam siguran da li sam nesto pokidao ,ali mislim da nisam,ali ona nece pa nece
zna li neko resenje
Poz. Vjerojatno ti je "zaštekao", treba ga skinuti i probati malo razgibati, samo da ti velim da dolje ide ali ga je problem staviti ponovo unutra. Meni je bio takav slučaj, i već se vozim godinu dana bez njega. Jednostavno ga prebacuješ ručno na toplo ili hladno dok ne riješiš problem. Kad ga izvadiš van, uštekaš đek u njega i probaš da li se okreće, tako znaš da li je ispravan.
 
Na vrh