Veliki bijeli, XTR 115ks, 2012

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Ax boy

Well-known member
Uuu hrc čestitam na prinovi. Međutim kako to da si Caddy uzeo baš. Kvalitetan i dobar je auto ( TDI) ali po udobnosti daleko od berle,miljama. Međutim samo moje mišljenje vjerojatno. Barem je tvoj Caddy onaj Maxi model wauuuu za bicikle idealan? ;) Živio
 

hrc

Member
Thnx!


Uuu hrc čestitam na prinovi. Međutim kako to da si Caddy uzeo baš. Kvalitetan i dobar je auto ( TDI) ali po udobnosti daleko od berle,miljama. Međutim samo moje mišljenje vjerojatno. Barem je tvoj Caddy onaj Maxi model wauuuu za bicikle idealan? Živio
bila je doslovno prilika, što se tiće cijene, stanja i svega ostaloga, te sam morao to iskoristiti. prvotno je bio šok, auto je znatno tvrđi od Berlinga, ali je i skroz drugačije postavljen. naprijed se sjedi niže nego u Berlingu, više se vozi kao neki karavan ili suv ala Sharan / Smax.

prvotni "šok" sa te "tvrdoče" je ustvari udobna tvrdoča, jer sa ovim međuosovinskim razmakom auto doslovno plovi, naročito kada se dođe na autoput, nema buke, putna može biti od 140kmh+ (145kmh = 2500 rpm), potrošnja niska, a snage i momenta dovoljno u kombinaciji sa DSG mjenjačem.



da, za bicikle i outdoor je idealan. idem baš sad montirat kuku da bude spreman za sljedeću sezonu, pa ako si u prolazu pored Rementinca, javi se za kavu :)
 

Ax boy

Well-known member
Oooooo u svakom slučaju hrv, čestitam i neka te i Caddy dobro i dugo služi i puno sretnih km s njime. Rado bi na kavu al nisam u ZG,u Omišu sam ,09.11. sad mi je vjenčanje. Ulazim u bračne vode. Plavko jedva čeka vozit piće i sve ostalo u dvor kod ženinih u Kostanje. Živio, nekom drugom prilikom možemo na cugu .
 

hrc

Member
Oooooo u svakom slučaju hrv, čestitam i neka te i Caddy dobro i dugo služi i puno sretnih km s njime. Rado bi na kavu al nisam u ZG,u Omišu sam ,09.11. sad mi je vjenčanje. Ulazim u bračne vode. Plavko jedva čeka vozit piće i sve ostalo u dvor kod ženinih u Kostanje. Živio, nekom drugom prilikom možemo na cugu .
čestitke! javi se kad si u zgb...

Za koliko je novca otisao berlingo?
nešto sitno ispod 10k eur...


moderatori, može pls lock teme, hvala!
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh