Ultrazvučno čišćenje injektora

frki

New member
želio bih si očistiti brizgaljke na svojoj xsari budući da na poslu imamo ultrazvučni čistač ako netko zna na kojim se postavkama čiste i u kojoj tekučini.
 

frki

New member
ponekad se gasi u vožnji i malo nemirno radi u leru i trese sto se prije nije dešavalo auto ima stvarnih 140 tisuća pa bi mozda več bilo vrijeme za čišćenjem brizgaljki
 

frki

New member
nedavno sam mjenjao brtvu glave valjda je majstor to gledao ali cu mu napomenut to kad cu ici na dotezanje glave da provjeri i te zazore pa cemo vidjet ima li poboljšanja
 

vradojicic

New member
Moj Saxo je 1998.o godiste, 1124 kubika, 40kW.
Ima ugradjen plin i gotovo non stop ga vozim na plin, to je 23000km, otkad sam ga kupio pre nepunih godinu i po dana.
Presao je 252000km.

Kada prebacim nekad na benzin on radi nejednako, nece da prima gas, trese se...
Ne desava se uvek, ponekad samo i posle samo od sebe prodje i radi normalno.
Pre dva meseca su menjani svi filteri.

E sad nesto sam citao i lici mi na zapusene injektore, ako on to ima, ja se stvarno ne razumem ali koliko znam nema klasican stari karburator vec je indzeksn, JEL DA?

Sta mislite o ultrazvucnom ciscenju dizni/injektora, koliko to kosta u evrima za Saxo, naravno otprilike?
Hvala i pozdrav.

I da napomenem da na plin ide super, bez stucanja, znaci najnormalnije.
 

Milky

New member
Isto se i meni dešava na benzinu! Ja sam prešao oko 100 000 km na plin, ali kako vozim stalno na plin ne smeta mi što ponekad u leru ne radi mirno! Mislim, zato sam i ugradio plin da bi se na njega i vozio! Benga je tu samo za ne daj Bože! :grin:
 
Na vrh