Ugradnja euro-kuke na C5

Blade

New member
Bjelivuče,
Samo to. Probao glinaricom, sve radi sto se tiče signalizacije, ne mogu jedino da ispitam da li će pištati parking senzori kada se zakaci prikolica, jer je lično nemam.

Zlatko,
Prvom prilikom, potrudicu se sto pre.
 

vborovic

C5 modifikator
a ako ga ima, gde bi trebalo da se nalazi


Oni modeli koji nemaju parking senzore na tom mjestu imaju onaj dark gumb, za gašenje sve rasvjete osim instrument ploče ... nisam 100% siguran za ovo, godinama nisam sjedio u C5 prve generacije, ali po sjećanju, mislim da bi tako trebalo biti
 

Blade

New member
Slikam sutra svoju centralnu konzolu, pa da vidis...To je lakse slikati nego ove zice koje nisam.

Ali zice...Hajde crna i crvena sto su presecene, ali ove druge dve sto dodju pored releja i leve stop lampe, a na autu zenski dzek sa tri zice. Sigurno je i na ove dve imao muški džek.

Inače volim tako da radim na kolima iz hobija ono za sta imam alat i uslove. I dosta sam toga naučio, ali od kada se bavim time, nerviralo me je uvek kada vidim neke kablove presečene klestima kao nogom, kada se skida da bi se prodalo kao deo, pa posle kada bi trebalo da se montira na drugi auto, razbija se glava.

Nije to Kec, Yugo ili Golf 2, pa imas semu sta je gde na utičnici i samo vezeš luster klemom na instalaciji auta.
 

toma

Active member
Oni modeli koji nemaju parking senzore na tom mjestu imaju onaj dark gumb, za gašenje sve rasvjete osim instrument ploče ... nisam 100% siguran za ovo, godinama nisam sjedio u C5 prve generacije, ali po sjećanju, mislim da bi tako trebalo biti
to je alarm :D
 

vborovic

C5 modifikator
Kak sam rekao, nisam dugo bio u tom modelu C5 ... :D ... prema tome, ispada da nema gumb za gašenje parking senzora kao noviji modeli (2005+)
 

Blade

New member
KrikNaglas ,
Ja sam trazio. Slikaj, ako nije problem. Ovo drugo sam resio, samo kod leve stop lampe. Tu imam još jednu nedoumicu.

vborovic,
Kod mene je na tom mestu dugme za podesavanje nivoa osvetljenosti table.
 
Na vrh