Ugradnja daljinskog zaključavanja na Xantiju

Lakii

Well-known member
hm, probaj vise puta odkljucati/zakljucati auto.
Ako ni to ne pomogne, morat ces iznutra, skinuti crnu plastiku, drze ju plasticni vijci i tiple, samo probaj odvidati plasticne torx vijke i izvuci plastiku. Kada to skines, pronadi pravu polugicu koja odkljucava vrata. Motor ti je unuratnje strane, ne vidi se, samo dva vijka koja ga drze (matica 10, ili 8???).

Kada ti je to vec skinuto mozes vidjeti zasto ne radi, dali je stvar motorica, kontakata ili same brave...
 

daracc991

New member
hm, probaj vise puta odkljucati/zakljucati auto.
Ako ni to ne pomogne, morat ces iznutra, skinuti crnu plastiku, drze ju plasticni vijci i tiple, samo probaj odvidati plasticne torx vijke i izvuci plastiku. Kada to skines, pronadi pravu polugicu koja odkljucava vrata. Motor ti je unuratnje strane, ne vidi se, samo dva vijka koja ga drze (matica 10, ili 8???).

Kada ti je to vec skinuto mozes vidjeti zasto ne radi, dali je stvar motorica, kontakata ili same brave...
Aha,a tak sam i mislio,tak cu i napravit vidit cu kad rastavim,najbolje bi i to htjeo maknit s centralnog,da me ne:cenzura::cenzura::cenzura:e mal mal al vidjet cu jos,prespricat cu sve na vratima i gepeku brave s wdom jer sam danas na zadnjim ljevim vidio malo hrđe.
dali ima mozda tema sa slikama negdje?
 

daracc991

New member
jo ljudovi,eo ja rjesio problem,napravio po uputama,rastavio proso necim za podmazivanje neko no name sprej nisam imo wda,malo promrdo i proradilo,malo jos istestiro,vratio nazad napravio sve štima sad,moram otic ovih dana po kljuc,nesta mi mrda danjiski sumnjam na bateriju u kljucu?
 

daracc991

New member
opet muke s daljincem,stavit novi mikroprekidac i :cenzura::cenzura::cenzura:e bundu,jer je stari otpao
ispitano na osciloskopu i pri stisku mikroprekidaca za otkljucavanje i zakljucavanje,oba 2 rade bez problema.
sad cu prvo probat bateriju,jer je pitaj boga od kada.
jer znate gdje mozda uzeti taku malu??
pa cu ici dalje ako ne proradi?
koristio sam prije zamjenski kljuc,tj 2 kljuc od auta ali nema daljinsko.
trebalo bi uparit ovaj novi s autom,probao sam ono spika kontakt pa zakljucavanje 10 sec,pa 3 sec odmor,pa 10 sec otkljucavanje
ali nece nikako.

eo par slikica sklopa




ž



lp dario :)
 

daracc991

New member
rjeseno sve,slaba baterijica xD
a ja iskemijo milijun sistema za uparivanje lol xD
stavio bateriju nisam ni imao kljuc stisnio radi xD
ljepo sve ukomponiro i sad sljaka ko apoteka :)
 

ZlatkoC4

Well-known member
Kada menjaš bateriju treba li kako programiranje kljica ili neterba ?
Ne treba programiranje,
kod nekih treba napraviti Inicizaciju ključa, to je ono daš kontakt i stisneš zaključavanje na par sekundi i ključ je u funkciji. Ali to moraš viditi u uputama za zamjenu baterije za svoje vozilo jer se malo razlikuju, postupci.
 
Na vrh