Užas, neki tvrde da je benzin i plin bolji of diesela

mamut

C5
Donator foruma
Pa neznam, kupljen je u trans auto jer se znam sa gazdom i iskljucivo ztonsam tamo i kupovao, pa sumnjam da bi mi uvalio nesto takvo, dizne i dvomaseni mogu otic na 90tkm, kazu (dizne su bile obavijest od citroena da nevaljaju, al eto mene zadesilo)
 

mariola

Active member
Zasto je nemoguce kupit auto 5 god.starsa 80tkm???

Ja sam neki dan imao A klasu 97.godiste sa 24000 km. Mislim da nije cak niti kap kise vidjela u zivotu. Sol na cesti da ni ne spominjem. Al, dedo nemre vise vozit i prodao ju je. Ko nova je izgledala.
Dakle...moguce je.
 

mamut

C5
Donator foruma
pa naravno da je moguće, ja radim godišnje 10000-12000tkm, što je u 5 godina 60.000

+ imam knjižicu za svoj auto original di su servisi, ajde i to se može falsificirat al zato u citroen servisu imaju zabilježeno na 20-40-60tkm da je servisiran, taman sam ga ja kupio i odveo na 80tkm servis, to se nemože falsificirat

a auto unutra izgleda ko nov kak se kaže, očito je netko kao ja bio, apoteka..volan i koža na njemu besprijekorna, i još par takvih detalja di se vidi da nije baš prešao 250.000km

ja sam eto očito imao samo bad luck, valjda ću ubuduće bit miran pa eto bude sve ok :D
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
auto unutra izgleda ko nov kak se kaže, očito je netko kao ja bio, apoteka..volan i koža na njemu besprijekorna, i još par takvih detalja di se vidi da nije baš prešao 250.000km
Nevezano za ovo, imam neke fotke koje moram uploadati, pa ću otvoriti novu temu. Naravno da nije dirketno vezana za tvoj auto, ;) ali se tiče koncepta "kao nov". :cool: Stay tuned
 

Dalibor

Dado Tornado
auto koji je u 6 god. prešao 80000 u 6 god. sigurno šoderaš ne bi prodavao jer na takvom autu nema zarade. da sad ne ulazim u to da je taj c5 hdi sto posto kupila pravna osoba koja ga sigurno nije cuvala od "kapi kise", ako auto nije iz uvoza sto je jos izglednije (provjeri godinu prve rege u prometnoj).

a što se tiče pokazatelja istrošenosti, vozim octaviu tdi 2013. koja će ovaj tjedan okrenuti 300000, i da joj zamjenim volan bez problema bi prošla pod 80000.
 

mamut

C5
Donator foruma
godina prve rege 2011.

a daj mi reci, ak je već uspio fejkat servisnu knjižicu, kak je uspio fejkat da ovi u ovlaštenom citroenu kad ukucaju šasiju vide sve intervale kak je u knjižici?

+ bio je neki opoziv netom prije prodaje auta, neki dio su mijenjali u ovlaštenom, na 64tkm to jest krajem 2014., i to je uspio nekako smuljat ili?
 

Dalibor

Dado Tornado
ako je tako znači da si ipak samo kupio možda problematičan auto, iako se sve može izmuljati
 
Posljednje uređivanje:

mamut

C5
Donator foruma
neznam jel problematičan ili su me zapali intervali za zamjenit te stvari što sam mijenjao

dizne što sam mijenjao, ima poruka u računalu da ih se mijenja sve 4, nije opoziv nego obavijest, jer su loša serija dizni u autu tako mi je rečeno u citroenu tratinska, a tamo sam ko doma, careka znam sto godina (da napomenem prije kupovine sam išao careku da mi da blagoslov, koji je dao nakon pregleda auta)

i još ima taj zahvat za dvomaseni zamašnjak i sve uz njega što ide..možda je zbog robotiziranog automatika to otišlo na 80.000, neznam..uglavnom ak izdrži sada još 80 to je meni 8 godina vožnje, tak da se tomu iskreno nadam

i to je to od servisa što me zapalo, budemo vidli dalje što će biti
 
Na vrh