Učestalo izgaranje žaruljica

Zmix

New member
E sada će te umreti od smeha! :grin:
Odem danas u prodavnicu auto delova sa namerom da mi zamenu sijalicu. Naime, ako kod njih kupujete potrošne delove majstori ih besplatno promene.
Kada je bilo gotovo pitao sam majstora koliko košta sveukupno, a on mi izbaci cifru od 92 dinara (6,50 kn)!!! :shock: :shock: :shock:
Još ne mogu da dođem sebi od cifre! :shock:
 

Olaf

New member
ja badava mijenjam...jedino ovaj novi sepet C5 one za dnevno svijetlo kaj se moras batje i skidat branik...jer do desne nemozes nikako jer je zarulja iznad mlaznice za pranje fara a na desnoj strani je posuda za pranje sajbi
 

deda

New member
Kaj se plačete,na Ga ili GSu moraš skinut prednju masku,prednje žmigavce i farove da bi promjenil dvje prednje svjećice.Ha, kak je Citroen bil napredan,još prije 40 god,a ovi su tak nekaj tek nedavno počeli delati.
 

Marko

Well-known member
Paaaa, već dok mjenjate žarulje/svječice usput možete zamijeniti i prednji kraj.
Logično su to "inženjeri" zamislili!
 

RI-C3

New member
Imam auto godinu i pol i do sada nisam imao problema sa žaruljama.
Jučer kada sam upalio auto nije mi radilo pozicisko svjetlo i mislio sam pregorila žarulja.Međutim danas sam opet upalio auto i radilo je pozicisko svjetlo.
U čemu bi mogao biti problem??Neki kontakt??Kako to provjeriti?Ili je žarulja pri kraju pa su joj ovo zadnji svjetli dani:grin:
 

RI-C3

New member
Taj dan kad nije radila padala je kiša,jučer je bilo suho i radila je.Hm očito joj bioprognoza nije dobra LOL
Nadam se da nije komplikovano promjenit žarulju ako bude trebalo....nisam gledao još ispod haube
 

Vash

New member
E šta sam se ja napatio sa prvim mijenjanjem...

Još mi je otišla lijeva, a tamo imaš jedva mjesta za ruku gurnut.

Sjetio sam se konstruktorima rodbine sve do negdje 10-og koljena.

Trebalo mi je pol sata i da mi prsti potpuno otupe na bol dok nisam uspio skinut onu kvačicu. (nikako skužit kako ju dobit van):D
 

Hrvoje Marin

Active member
E šta sam se ja napatio sa prvim mijenjanjem...

Još mi je otišla lijeva, a tamo imaš jedva mjesta za ruku gurnut.

Sjetio sam se konstruktorima rodbine sve do negdje 10-og koljena.

Trebalo mi je pol sata i da mi prsti potpuno otupe na bol dok nisam uspio skinut onu kvačicu. (nikako skužit kako ju dobit van):D
sliku prvo pogledati na internetu, i mijenjati žarulju u toplom prostoru.

Mijenjao sam prošle zime, snijeg je padao, neponovljivo.

:D
 

Vash

New member
Ma riknula mi je lampa u Karlovcu, a ja moram pičit natrag doma za Zg, mrak pada, nemam vremena ić net. Dok komp od staraca postigne radnu temperaturu prođe pol sata.:D

Pa fino hauba gore i štoljaj, kakav je to sex bio...:D
 

RI-C3

New member
Kažem sad je nekoliko dana sve u redu.Baš me zanima oče li se opet uskoro ponoviti.Vjerojatno oče:grin:.Nema veze i da se ponovi jer godinu i pol nije mi izgorila ni jedna lampica.
 
Na vrh