Trulež u gepeku

kinfek

New member
Pozdrav svima,

Ovih sam dana otkrio da vidim cestu kad pogledam u gepek :eek: s obje strane do muldi. Koliko taj popravak moze doci kod limara?
 

deda

New member
Ne možeš to ovak znati,treba vidjet gdje i koliko ima posla,pa obiđi nekoliko njih,svak ima svoju cijenu,samo nemoj kod nekog nadri limara,da ti sfuša za jeftine novce.
 

Dalibor

Dado Tornado
ne vjerujem da je citroen prohrđao, nije to honda ili nissan, ima li kakav dokazni materijal, ulje na platnu ili fotografija?!?!
 

kinfek

New member
ne vjerujem da je citroen prohrđao, nije to honda ili nissan, ima li kakav dokazni materijal, ulje na platnu ili fotografija?!?!
joj, vjeruj mi na rijec molim te!! strulo je tak da se na jednoj strani izbacilo na gumu van:(
trenutno nema - mozda bude, ak me ne bude sram:cry:

budem sutra otisao kod jednog lokalnog...
 

deda

New member
Dođi kod mene,da vidimo,napravićemo kak treba,nisam skup,možeš i prije pitat negdje drugdje,a kolko bu koštalo,treba vidjet kolko ima za šljakat i gdje je trul i jel ima još negdje nekaj i kaj sve treba skinut,ako smeta.
Ima jedna serija saxa kojima gepek dosta brzo strune,valjda su francuzi štrajkali u to vrijeme.
 

kinfek

New member
Dođi kod mene,da vidimo,napravićemo kak treba,nisam skup,možeš i prije pitat negdje drugdje,a kolko bu koštalo,treba vidjet kolko ima za šljakat i gdje je trul i jel ima još negdje nekaj i kaj sve treba skinut,ako smeta.
Ima jedna serija saxa kojima gepek dosta brzo strune,valjda su francuzi štrajkali u to vrijeme.
A di da dodjem (adresa)?
 

Vedran

New member
Jel bio zabijen od iza nekad? Nevjerojatno mi je da je sam kd sebe strulil, ja sam ih rastepel nekoliko i niti jedan nije imal piknjicu osim jednoga koji je bio karamboliran pa lose napravljen poslije...
 

quadrolg

Member
Jel bio zabijen od iza nekad? Nevjerojatno mi je da je sam kd sebe strulil, ja sam ih rastepel nekoliko i niti jedan nije imal piknjicu osim jednoga koji je bio karamboliran pa lose napravljen poslije...
je i moja sestra ima saxa 1999godina, i isti slučaj ko i s ovim hrđe u gepeku kolko oćeš.
 

kinfek

New member
Jel bio zabijen od iza nekad? Nevjerojatno mi je da je sam kd sebe strulil, ja sam ih rastepel nekoliko i niti jedan nije imal piknjicu osim jednoga koji je bio karamboliran pa lose napravljen poslije...
pa u stvari se jedan ispred kuce naslonil straga, al to je samo vrata ulubio..
 

deda

New member
Ja sam imal dva,jedan 97,jedan 99 i ni jedan ni bil nigdje hrđav,ali videl sam ih baš zahrđalih otraga.
 

kinfek

New member
sorry deda, necu stic danas do tebe jer sam zaglavio tu kod lokalnog mestra...
Evo da se javim...
Napravio mi je to covjek, samo nije lakirao u boju auta, nego je stavio crnu zastitu. E sad pitanje je kakva je ta crna zastita - bolja ili losija nego da je lakirano?
 

deda

New member
Izvana ok,ali iznutra nepotrebno i vidjeće se iz aviona da je nešto rađeno.Dva deci originalne boje košta 100kn i ništa se nebi vidjelo.(naravno ,onda treba zakitat i izbrusit gdje je zavareno)
 
Na vrh