Treće štop svijetlo

sime23

New member
Evo na duuuuugom popisu stvari koje su mi riknule na mom super kvalitetnom citroenu c4, došlo je na red i treće štop svijetlo, koje je izvedeno kao i većina stvari na tom autu, da se ne da popraviti nego da se mijenja, znači mijenja se cijeli sklop?! Koji vjerojatno puno košta! Pitanje je kolko košta i da li ima zamjensko, jer na ebayu nemrem naći, a ak nema na ebayu onda vjerojatno ima samo kod ovlaštenog :twisted:
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Ti si tražio na eBay.com među amerima i kinezima štop svijetlo Citroena? :) Ne ide to tako.

Odi na eBay.fr i upiši "feux stop", pa da vidiš ponude. :) 99 posto fancuskih ebay sellera barata s engleskim, pa nećeš imati problema u komunikaciji.

Eventualno pogledaj još na eBay.co.uk
 

mar123

New member
Postavit cu pitanje na istu temu, da bezveze ne otvaram novu..
Naime danas sam primjetio da mi ne radi upravo to trece, srednje stop svjetlo. Lijevo i desno rade.
Prvo sto mi je palo na pamet provjerit osigurac, no prema servisnoj knjizici, osiguraca za svjetla opcenito uopce nema!
Zna li netko u cemu bi mogao biti problem..? Nisam pokusavao otvorit zadnju plocu i doci do samih kontakata, prije nego sto se pokusam savjetovat..
Btw za moj C4 je bilo receno na temelju fotografije da ne spada u ovu seriju sa problematicnim crijevom..
 

Konrad

New member
Nije problematicno crijevo nego manzeta...
Dalje imas 2 ili 4 vrata? 4 vrata ima diode a 2 vrata ima zarulje u srednjem stop svjetlu
 

mar123

New member
2 vrata, coupe.
Nekako sumnjam da bi otisle obje zarulje odjednom, u tom slucaju.
Btw, ova prica oko osiguraca..dakle definitivno ne postoji osigurac na koji su vezana stop svjetla, ili bilo koja druga signalizacija? Da probam metodom eliminacije:)
Inace na autu je prije manje od 2 godine zamjenjen kontakt kocnice, ako se ne varam nesto ispod pedale. No tada je bio problem sto nijedno stop svjetlo nije radilo (odnosno, povremeno radilo).
 
Na vrh