THP by V

Vedran

New member
Najvise veselja mi je za tu kolicinu novaca- to mi je bio jedini kriterij, ne metri niti kasnija vrijednost rabljenog ili kajjaznam kaj jos normali ljudi gledaju :)
 

Vedran

New member
Pocelo je pocelo:grin:
Danas pokupil auto- dojmovi kasnije; i kaj se dogodi- isel sam ga u garazu navoskat i lepo ja lastim pa malo pusim pa opet lastim i sve super, zivot je lijep...
Rek'o nek malo svirne koja notica iz hifija, kad ono prednji lijevi zvucnik tak krci da mislis da si lud i to na tihom slusanju...za poludit!
Tec sutra ujutro ti idem u kvart malo na reklamacijicu pa mozemo na kavu:eek:
 

Vedran

New member
Tvornička greščica, naručili nove prednje zvučnike u servisu, drugi tjedan zamjena...

Ostalo besprijekorno- pravi Citroen;ovjes izuzetan, sve pije tvrd jedino od niskih guma i veliki kotača, nema naginjanja, bremze super (možda malo prejako grizu odmah na početku pa se teže dobro dozira, kao i kod svih novih auta), ESP isključiv skroz i iznad 50 km/h, volan fantastičan (u najboljoj maniri C2 VTSa), a turbo zakon- ubrzavanje na getribu, samo stavljaš višu na 2000 okretaja i putovaš izuzetno. Nebu to neki jako brzi auto, ali krasna vožnja....:angel:

Baš sam si nekak zadovoljan
 

Isus

New member
Vedrane, mislim da ti je jasno kaj ti citrojen pokusava reci, vrijeme je za kvalitetnije zvucnike :D

Taman za ubaciti neke fine Focale ili Alpine ;)
 
Na vrh