Sustav za otkrivanje preniskog tlaka u gumama

Nono

Èlan
Imam ideju za ljenost: Kontrola tlaka u gumama bi trebala biti samo prvi korak. Kad kompjutor zaključi da je tlak prenizak onda se upali mali kompresor i donapumpa gumu. :palac-gore:
 

Damaj

Active member
Imam ideju za ljenost: Kontrola tlaka u gumama bi trebala biti samo prvi korak. Kad kompjutor zaključi da je tlak prenizak onda se upali mali kompresor i donapumpa gumu. :palac-gore:
Pa to baš i nije neki novitet, vozilo bivše vojske 150-tka je imala kontrolu tlakau gumama kao i kompresor za održavanje tlaka.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Imam ideju za ljenost: Kontrola tlaka u gumama bi trebala biti samo prvi korak. Kad kompjutor zaključi da je tlak prenizak onda se upali mali kompresor i donapumpa gumu. :palac-gore:
Pa to baš i nije neki novitet, vozilo bivše vojske 150-tka je imala kontrolu tlakau gumama kao i kompresor za održavanje tlaka.
To kamioni, pogotovo tegaljači, i danas i danas imaju. Pretprošlog leta sam se prepeljal preko 200 km sa probijenom gumom "pod kompresorom". :eek:

A kompresor iz Stopedesetke iz bivše armije je mogel i rupu od metka na gumi kompenzirati. :)
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
A kompresor iz Stopedesetke iz bivše armije je mogel i rupu od metka na gumi kompenzirati.
Ipak mislim da je to bio TAM-ov urbani mit. To da izdržava rupu od metka. ;) Èak i da izdržava, nikad nisu precizirali kojeg kalibra. :)
 
Na vrh