Stražnji most, gdje je najbolja i najjeftinija reparatura?

maper

New member
http://www.ironpumacustoms.co.uk/mech/106rearbearing/

Jel netko barata s informacijom koliko kosta set/kit za zamjenu?
Jel bi bilo toga u SKF-u za kupiti?
ne znam za set ali imaš na ebayu iglični ležaj 25 usd sa poštrinom

http://www.ebay.com/itm/310395672932?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649

u prethodnom postu sam naveo gdje se kod nas može kopiti set za reparaciju stražnjeg mosta i to je izgleda admin i vlasnik ovog foruma maknuo vjerovatno iz razloga što to smatra reklamom koju bi trebalo naplatiti, izgleda da ovaj forum postoji zbog financijske koristi njegovog vlasnika a ne za razmjene informacija između forumaša pa neću doprinosit forumu jer je ovkvo ponašanje admina stvarno jadno.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Koliko ja vidim, admin i vlasnik foruma nije ništa micao iz tvog posta...a da znaš kako se financira ovaj forum i tko ga financira, nebi nikad izvalio ovako nešto :doh:

A što se tiče tvog doprinosa ovom forumu, i do sad je bio "ogroman"...ravno tri posta u skoro tri godine :whistling:
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
u prethodnom postu sam naveo gdje se kod nas može kopiti set za reparaciju stražnjeg mosta i to je izgleda admin i vlasnik ovog foruma
Nisam vlasnik, ali sam maknuo taj link. Dva posta imaš napisana u tri godine i odmah reklama svojeg dućana. Ne prolaze ti te fore ovdje.

izgleda da ovaj forum postoji zbog financijske koristi njegovog vlasnika
Ma, srami se. Pitaj dolje kolege iz "Lageros-a" i "ProParts-a" plaćaju li išta. Plaćaju ravno NULA kuna. Tu oglašavaju ponudu besplatno na korist svim forumašima.
 

neongreen

New member
Pozdrav,
Jel zna tko gdje se može napraviti kvalitetna reparacija stražnjeg mosta u Vukovaru, Vinkovcima ili/i njihovoj okolici. Cijenio bih ako tko ima nekog kvalitetnog za preporučiti. I koje cijene bi se smatrale normalnim za takav popravak? I koliko vremenski je uobičajeno da traje takav popravak?
 

neongreen

New member
Most sam riješio prije nekih mjesec i po u Vinkovcima i zasad sve šljaka kak treba.. tako da ukoliko netko bude trebao preporuku nek se javi.
 

kybohr

New member
Pozdrav ekipa, dali mi netko od iskusnih može potvrditi dali je isti princip izbijanja zadnje osovine na saxu kao na berlingu u prikazanom videu, fala unaprijed.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=nCl5jACZCTk[/ame]

I još nekaj da pitam, tko zna ili pozna nekog tko servisira zadnje mostove u sisačko moslavačkoj?
 

AX-ja

èudo jedno
da princip je takav,iako oni koriste neke alate koji cak i nisu potrebni (jesu ali uvijek ima neki drugi nacin)
ali to je to,princip je takav
 

kybohr

New member
Ako ti nije problem malo mi pojasnit, unaprijed hvala.

Fora je u tome da bi to radio doma kad odem na godišnji, pa bi mi svaki savjet dobro došao, a inace volim šarafit po autu jer sam shvatio da se lijepi novci ušparaju na taj način.
 

deda

New member
Nemreš to sam raditi,trebaš dobru dizalicu i dosta alata i znati,a to se ne splati za to kaj će ti jednom u životu trebati.
 

kybohr

New member
Volju imam što je najbitnije, alata imam što sam skupljao godinama, dobru dizalicu na poslu ;), i zadnja stavka zašto davati 1000 kuna za ruke kad mogu to sam napraviti jer nije isto kad sam sebi radiš ili kad ti majstor radi. Zato kažem ako tko zna kako se na lakši način reparira zadnji most bio bi vrlo zahvalan.
 
Na vrh