Središnji retrovizor sa prikazom navigacije

webchief

New member
Zar nije 250KM 1000kn? Toliko je onaj retrovizor sa linka, tako da ne znam cemu se cudis.
Jeste da, al me jeftinije izašlo riješenje da kupim navgiaciju a posebno kameru za promet koju mogu zakaciti iza retrovizora. tako da imam svoj retrovizor, a navigaciju koju prikačim kad mi treba, a mislim da ću lakše kasnije prodati novu novcatu navigaciju i kameru, nego polovan telefon :D
 

Cutac

Prèkaroš
Ali ćeš imati telefon koji se da koristiti, za razliku od BB-a :D :p

Malo mi je bezveze da kupiš nešto novo i odmah prodaješ u pola cijene. Ovako kupiš mobitel i za tjedan dana ga prodaš sa minimalnim gubitkom. :)
 

ropee

New member
šefe weba - što ti nitko ne može posuditi navigaciju za taj put? mislim, ja imam doma navigaciju i uredno je posuđujem kome god treba, jer bolje da radi nego da stoji kući i propada :D
 

webchief

New member
šefe weba - što ti nitko ne može posuditi navigaciju za taj put?
Zato sto sam već posuđivao 2 puta, i dosadilo mi više da tražim i molim, kao da zlata trebam a ne običnu navigaciju. kao da misle da ću uništiti ili šta već.

Ali ćeš imati telefon koji se da koristiti, za razliku od BB-a
BB mi je odličan za posao a tu mu ni jedan iOS ili android nije ravan. tako da bi taj smartphone bio korišten samo 1 :D

Malo mi je bezveze da kupiš nešto novo i odmah prodaješ u pola cijene.
Zapravo već kupujem u pola cijene, jer je na akciji ovo što sam našao :D
 

sir.Oliver

Well-known member
ljudi , pomagajte ...

imam odmah dva , čisto tehnička pitanja ... koji od citroena ima onaj samozatamnjujući retrovizor i kako se demontira unutarnji retrovizor na novoj C - Elysée ?

hvala svima .
 

Cutac

Prèkaroš
Ja isto vec mjesec i pol planiram skinuti retrovizor, ali cvrsto stoji i ne zelim slomiti sajbu, a nitko nema definitivan osgovor kako se skida.
 

visaluteju

Well-known member
Necu odustao sam od retrovizora, ja cu uglaviti mali ekran dole iza mjenjaca gdje je onaj prostor kod upaljaca i auxa, tacno se uklapa fino a taman da sakrijem iza bluetooth i jos neke zicetine sto sam razvlacio, taman kad se ubaci u rikiverc ne smeta ni mjenjac
 

Milosh

Test
Ljudi pogledajte (ili uslikajte detaljno pa stavite ovdje) sam spoj retrovizora i šajbe, i odozdo-iznutra i izvana, mora se vidjeti nešto. Ili je pločica na koju je retrovizor nataknut paralelno sa šajbom (onda vjerovatno ima mali limeni osigurač koji se zapne u prema dole ili prema gore i povuče), ili je onaj sistem šestougaone baze kao na C5 i retrovizor se treba samo zarotirati za 45 sepeni. Takođe, ako se plastika oko retrovizora može rastaviti (a samo kod onih skroz običnih vulgaris retrovizora se ne može rastaviti), rastavite je i pogledajte šta je ispod.

koji od citroena ima onaj samozatamnjujući retrovizor
C5 ima, a i C6 sigurno, ne znam za ostale.
 
Na vrh