Spajanje radioprijemnika direktno

Gorski

Member
Što uraditi da radioprijemnik kojega sam ugradio u Saxo mogu slušati bez da ključem dajem kontakt? Hvala!
 

Ciki vts

New member
Na autu imas dva dolaza struje, crvenu i zutu, na jednu od te dvije spoji skupa zice na onom kratkom konektoru od radija (opet crvena i zuta) i mora raditi.
 

Gorski

Member
Evo i to poslikao. Kužim problem, plus dolazi sa auta putem dvaju vodiča, a kratki konektor nastavlja crvenom i žutom. Znači, kratko spojiti crvenu i žutu?
Probati ću pa javim, ali sutra. Hvala!

Ovo je dio na kratkom komadu - do radija.


Ovo je na strani do instalacija auta, na konektor na koji se veže onaj sa kratkog dijela, sa crvenom i žutom.
 

Konrad

New member
vidi s probir lampicom koja ti stalno ima + (crvena ili zuta) i na nju spoju obje zice jer ti inace stalni + sluzi za memoriju a + preko kontakt brave za rad
 

boban1982

New member
Pazi da ne spalis radio,crvenu i zutu zajedno pa na stalni plus.proveri probnom lampom,ako nisi vest odi do elektricara,nece ti nista naplatiti...
 

Gorski

Member
J...ga, pao i napukla mi kost pete pa ne mogu do daljnjega ništa. S longetom sam. :( Javim što je bilo za par dana, kada dođem k'sebi.
 

Gorski

Member
Ajde de, obavio i to. Hvala na savjetima!
Uglavnom, crvenu i žutu s radija kratko povezao pa zajedno za stalni plus s radija. I, radi, naravno. Samo, sada uvijek moram skinuti prednju pločicu radija, budući da je stalno uključena tj. osvjetljena. Da li se može isključiti na što ne znam niti sam previše probavao ali, to nema ni veze. Skidati ću ju, važno da sada, kada završimo s vožnjom maleni (sin od 2gi 8 mj) može odslušati pjesmu do kraja bez da motor radi. :) Do sada je rekao - Samo da još ova završi. :grin: Pilić mali.




 

Gorski

Member
Muči me što ne mogu nikamo od j.....e povrede stopala. To je najgore.
Muči me i što malo boli, pa ****im....
Oko sina ne mogu skrbiti pa me i to muči.
Plaća kasni već 2. dan pa i to pomalo.
Lijepo vrijeme vani, sunce, gledam more s balkona a ja k'o u zatvoru pa me i to muči.
Muči me što nas stalno nešto j.....u sa prijetnjama da će biti gore - al' to muči i druge pa se tješim.
Muči me što sa k'o baba, samo nešto gunđam i prevrćem se po trosjedu ili šepam s štakama.

...pa negdje na 183 mjestu - muči me što sada svaki puta moram skidati pločicu s radija u autu, budući ostaje napojena pa svijetli i stalno reproducira PIONEER, k'o na traci. K'o da zove - UKRADI ME!

...a nisam ni ubo' već neko vrijeme pa me i to pomalo muči...
 

Ciki vts

New member
Uhhh :D

Puno problema ti imas :D ne mogu ti pomoci oko njih, ali ovaj koji je na 183. mjestu bi ti mogao rijesiti ako mi kazes koje je model radia u pitanju.

Pioneer DEH-xxxx

PS. Oko ovog zadnjeg problema si mozes sam pomoci, zato nam je bog stvorio ruke ROFL

EDIT: to je DEH-2300?
 
Na vrh