Slučajni nasljednik

Echo49teen

New member
Pozdrav. Nekim slučajem sam zalutao na forum iz razloga što nasljeđujem od tete C3 pa bi se malo družio s tjunerima :cool: Inače neformalni brucoš strojarstva, zagriženi petrol head i opsjednut krafnama (ovo zadnje je samo poradi šećera na kraju, ne opisuje stvarno stanje moga uma). Slikice će sletjeti samo da mi vrate vozačku da mogu pilu prepeljat iz Sloveniji. Do tad je all show and no go :D
 

La Marche

Iskreni optimist
Dobro ti došao.
Tuning i C3 u istoj rečenici... Zanimljivo.
Nadam se da računaš na ovjes, kočnice i motor, a ne da računaš na C3 zalijepiti neko divovsko krilo otraga.
 
Posljednje uređivanje:

Echo49teen

New member
Baš sam mislio neki japan style full protočni sa nastavkom fi 102 mm :rolleyes: šalim se time naravno... u granicama normale i dobrog ukusa jer ne volim one all show and no go što imaju branike i pragove vrijednosti auta a od 0-100 za do iduće godine
 

Echo49teen

New member
Alfa seljo tuning = auspuh s nastavkom širine 10 ili više centimetara da zvoni tri kilometra a ima obični motor kakav 70 80 konja na čiju je karoseriju natovario branik s otvorom za usis kakav nema ni mustang s 500 konja, felge 20 cola i takve stvari da se auto ne može mrdnut s mjesta ... to kod mene ne dolazi u obzir i to ne volim :palac-gore:
 

La Marche

Iskreni optimist
Bravo! To je to. Uz te grmljavinske nepogode iz usisa i ispuha i divovske kotače dobro idu i prednje ralice koje prelaze ležeće policajce s 1-2 km/h.
Ali su strašnoooo sportski i jakooo brzi. Sa sindromom jetija. Svi pričaju, nitko vidio.
A najvažniji dio tuninga je subwoofer.
Ah. Pišem gluposti, već sam krenuo brisati, al' nek' ide. Da i ja dobijem koji palac dolje.
 

Randy5

Active member
Lijepa kolica. Dobro došao na forum. Vidio sam u temi koju si otvorio da je auto održavan, želim Ti puno sretnih kilometara s njim.
 
Na vrh