Skladištenje ljetnih guma na felgama

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Jednostavno nemam afiniteta za 200-300 kuna uštede
Jura, u mom slučaju ušteda nije bila 200-300 kn..u SLO sam 4 gume ( 185/65/15 Dunlop ) i 4 č. felge od 15 " platil 2200 kn,a kod nas najjeftinija ponuda koju sam uspio dobit je bila 3600 kn ( isto za keš )..pa ti vidi jel razlika u cijeni mala i dal mi se isplatilo otić :whistling:
 

deda

New member
Jura, u mom slučaju ušteda nije bila 200-300 kn..u SLO sam 4 gume ( 185/65/15 Dunlop ) i 4 č. felge od 15 " platil 2200 kn,a kod nas najjeftinija ponuda koju sam uspio dobit je bila 3600 kn ( isto za keš )..pa ti vidi jel razlika u cijeni mala i dal mi se isplatilo otić :whistling:
Imaš račun da to dokažeš?Ispada da Slovenci poklanjaju gume i felge.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Imaš račun da to dokažeš?Ispada da Slovenci poklanjaju gume i felge.
Naravno da imam deda ;)..gume kom 50 €,a felge kom 23 €..pa ti računaj :whistling:

185/60/15 C2 Yoko.....

857 kuna Automehanika

65€ Slovenija PDV uključen

Zašto?
zato jer su gramzive lopine..eto zakaj :whistling:..a još kad od tih 65€ oduzmeš PDV :p
 

deda

New member
Nemojte tak,nije stvar da uvoznik podiže cijene do neba.Nije ista cijena nabave za Sloveniju i za Hrvatsku.Kada se nešto uvozi državna davanja su da se usereš,a u Sloveniji toga nema,nema uvoznih papira,nema špedicije,carinjenja,homologacije, prijevoza,skladištenja,porez je manji,itd,itd.Na gumama i autima(mislim na nove) se slabo zaradi,nemreju se ni troškovi pokrit
 
Na vrh