Servisna knjižica PDF?

radoznalko

New member
bog ljudi..zanima me ima li tko servisnu knjižicu u pdf-u za c4 1.6hdi 66kw ili nešto slično da znam koje dijelove kada bih morao mijenjati, pošto sam kupio polovni c4 a nemam servisnu knjižicu (budala nisam je uzeo) :doh:
inače taj c4 sam kupio prije 2ipo godine..godište 2005., tada je bio prešao 60 tisuća, a sada ima 115000, sasvim sam zadovoljan..
hvala :stovanje:
 

Marko

Well-known member
Mislim stvarno.... :doh:
Odeš do najbližeg citro servisa, budeš ljubazan i pitaš tamo jel? :whistling:
Ta mladež današnja.
 

brezC4

New member
bog ljudi..zanima me ima li tko servisnu knjižicu u pdf-u za c4 1.6hdi 66kw ili nešto slično da znam koje dijelove kada bih morao mijenjati, pošto sam kupio polovni c4 a nemam servisnu knjižicu (budala nisam je uzeo) :doh:
inače taj c4 sam kupio prije 2ipo godine..godište 2005., tada je bio prešao 60 tisuća, a sada ima 115000, sasvim sam zadovoljan..
hvala :stovanje:


posjeti service.citroen.com
registriraš se (besplatno je) i možeš skinuti u .pdf-u upute za sve tipove citroena. uz to možeš pogledati kataloške brojeve za rezervne dijelove i sl.
 

Kizokc

Active member
Mislim stvarno.... :doh:
Odeš do najbližeg citro servisa, budeš ljubazan i pitaš tamo jel? :whistling:
Ta mladež današnja.
Ja sam upravo to napravio, i ništa, nemaju oni nikakvih servisnih viška, imaju samo onoliko knjižica koliko imaju automobila za prodati, a tu mi ne smiju dati.
 

Kizokc

Active member
haha danas sam malo "kopao" po autu i našao ispod suvozačevog sjedala knižicu servisnu, ali na talijanskome je sve :), i neki papir iz 2012 godine, tamo je zapisano da je tad imao oko 89 000 km, sad ima 116 000.
 
Na vrh