Servicebox - završna obrada

pokra89

Well-known member
Zna li tko reći sa sigurnošću što znači onaj stupac "završna obrada" kada provjeravam neka auta u servicebox-u?
Evo, gledam tri vozila trenutno, kod jednog stoji VISOKO SREDNJE, dok kod drugog stoji VISOKO VISOKO kod trećeg GORNJA NISKA PLUS :confused:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Znači to što piše, razine završne obrade iliti nekakve unutarnje razine opreme da to pojednostavim.
Švabski uvoznik može svoju Exclusive opremu bazirati na srednje visokoj razini, a HR uvoznik na gornjoj niskoj... primjer samo.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Taj detalj ovisi o uvoznicima... oni si za bazu izaberu razinu koju žele (kako im se već posloži, ponuda, marža...) pa na njega slaži opremu.

Slična priča je bila s C4 Medvešćakom.... razina završne obrade (prema service-u) je bila niža od standardnog Seductiona, a imao je generalno više opreme.

Sve ovisi kakav će ćušpajz složiti uvoznici
 

pokra89

Well-known member
znači, koliko sam shvatio, to nema veze s kvalitetom pojedinih dijelova, nego baš s opremljenošću bazne razine, na osnovu koje dalje nadograđuju opremu.

I još jedna stvar, koja sad nema veze s temom, ali ima s opremom. Na dosta oglasa c4 Picasso-a stoji oprema Business/Business+, dok u općim paketima toga uopće nema, bilo je, čini mi se, Attraction, Seduction, Intensive i Exclusive, ilitiga po ovoj novoj gami Live, Feel i Shine. Jel taj Business nešto kao Medveščak, ili?
 

Cutac

Prèkaroš
Da, Business je kao Medveščak, samo uglavnom više naklonjena flotnim potrebama.
Znači navigacija, ali recimo halogeni farovi, manji kotači...

Auto ima određeni broj razina opremljenosti koje su određene u tvornici, a te neke posebne opreme su po meni dvosjekli mač. Dobiješ opremu koju vidiš na papiru, ali uvijek negdje uštede.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
to nema veze s kvalitetom pojedinih dijelova
Pa nisam baš 100% siguran, mislim a je bilo sitnih razlika kod ugrađenih dijelova ovisno o njihovim razina završne obrade.... trebalo bi kopati malo po service-u.
 
Na vrh