Saxo VTS 1.4 by Tore

Tore

New member
ubrzo evo...trebam jos neke detalje doradit...ali slikat cu....:))

ugl ovo je slikano prije pooliranja...prije nekih dva tri tjedna sam ga ispolirao i stavio carnaubu rucni vosak. jos ga nisam stigao slikat na suncu jer u ovoj rijeci samo kisa roka. a sta se tice unutrasnjosti imam dvije sparco skoljke i stolli racing volan ..a stavljen je remus lonac i sportska gljiva. slike ubrzo..:p ali odlucio sam da cu stavit original siceve...sad ih trazim.
 
Posljednje uređivanje:

Tore

New member
Da slazem se u potpunosti....ja sam samo trazio mk1 ovi sa ovalnim farovima mi se ne svidaju nikako....
 

Tore

New member
Evo neki update....novi badgevi "vts" na lajsnama, nove interijer ledice,kontrolna ploca, i urice u zeleno led. zute maglenke i razmisljao sam ispjeskarit i ofarbat felge u zlatno. i sta mislite za kapice retrovizora u zlatno ofarbam? p.s. spoiler sam kupio samo ga treba prefarbat..:D :cool:











e sada sta mislite o ovom? ugl. i ovo mislim uzet ali drugi mjesec kad plaja sjedne..:DD





 

igor

New member
U svakom slučaju zgleda dobro i diči če izgled autu, kuglu mjenjača imam i ja aluminijsku s nekim ledicama ali nije me se dojmila po ovoj cičoj zimi ko da čopim za santu leda a ne za kuglu mjenjača :eek: ali da izgleda dobro, izgleda nema se kaj reč...
A mi sa saxima i ax-evima imamo prednost kaj se volana tiče moremo staviti bilo koji jer originalni ionak nema trubu na sebi tak da to nije upitno ;)
 

Tore

New member
da volani sunnam prednost :D a malo sam i razmisljao za tu kuglu mjenjaca, posto nemam nista u carbonu u autu niti na autu...pa neznam kako bbi to izgledalo...pa tako da mjenjac ostaje jos...
 
Na vrh