Saxo vlaga i magljenje stakla

2mario2

Well-known member
Od prije nekoliko dana imam problem da mi se magli staklo s unutarnje strane kod suvozača (samo na tom mjestu)

A i mokri su dijelovi za noge (i napred i iza s obje strane) što pretpostavljam je limarija kriva premda kolko sam gledao je auto zdrav od ispod

Jel to do kilera grijanja ili to plus još nešto?
 

Zwonko

Member
meni je isti problem, izgleda da pušta ispod šoferšajbe... Stavio sam pijeska za mačke u vreću ispod sjedala, puno manje se magli... Odozdola je limarija ok...
 

2mario2

Well-known member


I na suvozačevom tepihu sam zagledao zelenu tekućinu odnosno antifriz tako da prvo oćito ide kiler grijanja na red
 

Randy5

Active member
Kod mene se u Saxu maglilo staklo ispred suvozača, i smrdilo je po crkotini. Jedan mi je kolega rekao da antifriz može tako zaudarati. Problem je nestao s vremenom, valjda je kamenac začepio rupu, ali sad mi je jasno da nisam jedini.
Moguće da je problem u grijaču, iako sam se ja nadao da sam dobro provjetrio auto i da je bio problem samo u kondenzaciji.
 

2mario2

Well-known member
Meni se zamagli svaki dan kad grijem auto i samo na tom mjestu na slici i nigdje drugdje. Ni kad se grije u autu ne odlazi taj dio dok sve ostalo normalno se odmagli (od dihanja u hladnom autu i kondenzacija) tako da mi to nekak govori da je ipak kiler grijanja prdnuo. A i na suvozačevom tepihu sam vidio antifriz i kaplju iz otvora ventilacije ispod armature tako da mislim da nemože biti drugo
 

MantaFan

New member
Ako curi kiler grijanja mora ti falit vode u posudi.Ja od jutros imam poplavu u svom na istom mjestu,zacepio se odvod ispod sofersajbe izgleda.
 
Na vrh