Saxo mijesa ulje i vodu

Slavensx

New member
Pozdrav, jucer sam prilikom pregleda rashladne tekucine primjetio ulja u njoj,te nakon sto sam malo izvadio vidio sam da ga ima dosta ,sad pretpostavljam da je dihtung glave ?! auto ne dimi,vuce i dalje normalno nema cukanja i slicnih stvari,ventilatori rade normalno kad se auto zgrije, dali mozda moze bit neka druga opcija osim dihtunga i koliko otprilike kosa popravak cca?

inace saxo je 1.1sx sa 82000 km
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Dihtung da... nije ni moj dimio, i normalno je radio do posljednjih par trenutaka :D Sredi to čim prije ako se planiraš dugo s njim vozit. MIslim da ispod 300€ nećeš proć.
 

Slavensx

New member
Pa i planiram mjenjat nazalost radi posla mislim da nista prije vikenda nece bit. Koji razlozi mogu bit mozda? Istina da ima trenutaka agresivnije voznje (90% grad) ili ipak neka dotrajalost? Auto je 97'
 

charllie

Active member
Kolega imal sam slican problem s Xantijom,u posudi se nakupljala gusta masna masa,ja bi to ocistil no pak se nabralo.
Fala bogu probil je hladnjak ulja,pa se tu mesalo,promenil ga i sve super al je bil jeebaani posel,puno srajflenja no na saksacu je valjda lezi to obajti.:angel:
 
Na vrh