Saxo maglenke

deda

New member
Mogu ti ja dat broj od frenda koji đira djelove iz Digićije pa ti donese,računaj nekih 400-500kn.Ako hoćeš broj ti napišem na pp.
 

Kotalini

Member
A volio bih ja ali stvarno ne znam od kud da počmem, za tu italiju, ja sam tamo bio 2 put, probati cu na netu viditi pa ako uleti što. Ništa, hvala na pomoči, ako nekome ulete maglenke i prekidač neka mi javi, dogovoriti cemo se hahahah hvala još jednom
ja sam uzeo maglenke na otpadu u labinu za 150 kn..siguran sam da ih ima i Birtić na Marinićima.. a po ručicu sam isao u Ilirsku bistricu (SLO pol sata vožnje od Rijeke). nova valeo rucica s prekidačem za maglenke me došla 50 eur.. vozim saxa 1.1. 99 god..i nije imao pripremu za maglenke..
 

deda

New member
Mora imati pripremu za maglenke,žice i konektori su zakvaćeni na prednjem veznom limu.Konektor za prekidač postoji u armaturi kada se skine onaj poklopac gdje su prekidači.Tako ima svaki Saxo koji tvornički nije već došao sa maglenkama.Ja sam imao jednog 1,1 baš 1999 i jednog 1997 1,0 i kod svakog je bilo tako.Imaš čak i praznu rupu za osigurač na ploći osigurača gdje se utakne osigurač za njih.
 

Kotalini

Member
Mora imati pripremu za maglenke,žice i konektori su zakvaćeni na prednjem veznom limu.Konektor za prekidač postoji u armaturi kada se skine onaj poklopac gdje su prekidači.Tako ima svaki Saxo koji tvornički nije već došao sa maglenkama.Ja sam imao jednog 1,1 baš 1999 i jednog 1997 1,0 i kod svakog je bilo tako.Imaš čak i praznu rupu za osigurač na ploći osigurača gdje se utakne osigurač za njih.
noup..onda je moj vanserijski :p Jer da je imao pripremu sigurno se nebih zaj.. s provlačenjem žica..
 

deda

New member
Kod Citraća je sve moguće,nema kod njih pravila,uvijek su prije a i sad mješali opremu bez ikakvog reda i logike.Nikad nisi siguran po godištima,modelima i opremom kaj ćeš kod kojeg naći.
 

sax

New member
Mogu ti ja dat broj od frenda koji đira djelove iz Digićije pa ti donese,računaj nekih 400-500kn.Ako hoćeš broj ti napišem na pp.
nije li ovo malo pretjerana cijena
pa ja sam u Trstu uzimao maglenke pa sam ih dobio za 15€
 

deda

New member
Ne znam,ja sam to klepio od oka,jer sam prije nekih 5 godina platio 300 kn da mi se donese iz Italije.Mislio sam i da ti donese kompletnu ručicu sa VTSa jer tamo njih ima najviše.Uostalom treba pitat,sada je to možda i jeftinije,kako se pogodiš.
 
Na vrh