Saxo 3 vrata, stražnja stakla

xoox

New member
Pozz, evo ja dorađujem svog saxa :eek:
Centralno sam riješio. sad su na redu zadnja stakla. Crna boja na njima je kao da se ispire, to me bode u oči pa me zanima, kako skinuti to i kojom bojom to obojiti?? :p
 

xoox

New member
hahaha ma ne staklo skroz natrag, nego ovi sa strane što se "ne" mogu otvoriti. Na rubu je crn, boja se kao isprala. za to pitam
 

RI-222

Member
on misli mozda na onaj matirani rub stakla,to ti nije obicna boja,to je kao neki prajmer za ljepljene stakla ja mislim nisam siguran:hmmm:
 

Marko

Well-known member
Crna boja na njima je kao da se ispire, to me bode u oči pa me zanima, kako skinuti to
Skini sve ako ide i ostavi tak! U slučaju da imaš strašnu želju da to natrag pofarbaš imaš za kupiti farbu za staklo pa deri - nazovi kakvoga staklara pa ga pitaj za savjet. (nam su u školi s tim farbali staklo na prozorima kaj nismo mogli zaigrane školarke gledati)
 

xoox

New member
hahahaha , a prvo cu ih očistiti pa onda cu vidjeti kako stoji bez, ako ne bojimo u boju po izboru hahaha :D
 

Krky

Lakerski profesionalac
Skini sve ako ide i ostavi tak! U slučaju da imaš strašnu želju da to natrag pofarbaš imaš za kupiti farbu za staklo pa deri - nazovi kakvoga staklara pa ga pitaj za savjet. (nam su u školi s tim farbali staklo na prozorima kaj nismo mogli zaigrane školarke gledati)

Perverznjak jedan:D:D:wub:
 

xoox

New member
ahahahahahah tako nekako hahahahahahahah ovisi o cijenama, hahahahha izgleda da ce biti nista :whistling
 
Na vrh