Saxo 1.5 D sx by dsotinac

dsotinac

New member
Re: Saxo 1.5 sx

Dobar, i boja mi se sviđa... Pridruži se u Saxo grupu za diskusije...
hvala hvala, evo budem :)

Moj 1.1, maksimalno je išao (po brzinomjeru) 185 na sat (ako se dobro sjećam 5600rpm), taman je imao cca 5000km i po mojem mišljenju se taman razradio, u autu ja i 2 frenda 100-kilaša, gepek pun, povratak iz Vodica za ZG....
Da stvar bude bolja dobar dio puta sam ga baš stiskao i ono... vozimo se cca 10-15min po cajgeru 180 i sve živo prestižemo a u daljini stalno neki auto koji se isto vozi i onda ga napokon dostignemo kad ono plava subaru impreza :eek: onda mu se netko ispred maknuo i više ga nismo gledali - lik je otišao kao da mi stojimo na mjestu :oops:
bome bome, svaka čast. nisam mislio da 1,1 moze potegnuti do 185 :)

Nisam se vozio u saxu dizelu,pa me zanima jel mnogo bucan,jel zvuci odprilike kao golf dvojka ili je tisi?Saxo je super autic,samo jos kad ne bi imao torziju bio bi neunistiv!
jedino ujutro na jakom minusu je malo bučniji ali rekao bih kao tipičan dizel. ali daleko je tiši od dvojke :)

Sotinac, odličan ti je auto. :cool:
hvala :D

Prava pila :angel:
koliko je presao?fale mu samo maglenke :p

2: boban1982
http://www.youtube.com/watch?v=jBn7yaRC-40&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=n9yS50fSuRA
definitivno je tisi od golfa 2 i nema toliko vibracija

u Srbiji ubacuju 1.5d iz saxa u lade samare :grin::D
haha ide ide, tako i moj,a moj je presao oko 150 000
 

deda

New member
Re: Saxo 1.5 sx

Hladan je svaki bućniji,ali to u Saxu ne osjetiš,dobro je izoliran i ne trese se ko Gnjojf,njemu padaju lampice iz ćuke i radio u krilo kak se sve trese.A možda su to namjerno napravili,da odma imaš masažu ujutro prije posla.
 

dsotinac

New member
Re: Saxo 1.5 sx

Hladan je svaki bućniji,ali to u Saxu ne osjetiš,dobro je izoliran i ne trese se ko Gnjojf,njemu padaju lampice iz ćuke i radio u krilo kak se sve trese.A možda su to namjerno napravili,da odma imaš masažu ujutro prije posla.
to si dobro rekao :D
 

106tak

New member
Re: Saxo 1.5 sx

Trosi sve sto mirise na naftu ;):twisted: ko stare 123-ojke :cool:

ovaj sa videa je malo nabrijan vjerovatno,obican 1.5d ide sporije ipak
 

dsotinac

New member
Re: Saxo 1.5 sx

čuo sam da ljudi sipaju sve živo što ima veze s dizelom, sve može,ali ja samo eurodizel bs class, malo jest tromiji i sporiji ali troši puno manje i bolje radi

Trosi sve sto mirise na naftu ;):twisted: ko stare 123-ojke :cool:

ovaj sa videa je malo nabrijan vjerovatno,obican 1.5d ide sporije ipak
mislim da svaki može potegnit do 170
 

106tak

New member
Re: Saxo 1.5 sx

čuo sam da ljudi sipaju sve živo što ima veze s dizelom, sve može,ali ja samo eurodizel bs class, malo jest tromiji i sporiji ali troši puno manje i bolje radi



mislim da svaki može potegnit do 170
bas naprotiv,ide bolje sa eurodizelom i manje trosi...
vjerujem da ide,ja nisam pokusavao iznad 150 ali mi ovaj na videu finjak ubrzava...
 

maxx

Member
Re: Saxo 1.5 sx

Saxići su svi odlićni,najbolji Citraći koji su se ikad radili,bez obzira koji je motor tranu.
Ovo je jako lijepo za pročitat nama koji vozimo saxonje:D:palacgore:
A kad se samo sjetim da sam umjesto saxa skoro kupio dejvu lanosa:eek::D
 

maxx

Member
Re: Saxo 1.5 sx

Onda bi bio na Daewoo forumu. :grin:
Postoji li uopće dejvu forum?!:D
Je,baš bi se usrećio,a ja baš zapeo za lanosa i srećom striček diler mi ponudi saxonju jer veli "ovaj dejvu ne troši ispod 9 litara,uzmi citroena":D
A pošto sam tad ponekad vozio i xsaru,nije me trebalo puno nagovarat:D
 

1587 VTS

New member
Re: Saxo 1.5 sx

Ja sam 1,0 spustio prama Grobniku iz smjera Zgreba zamalo do 180km/h.Za divno ćudo auto je bio potpuno miran.
Ovo mogu potvrditi. I ja sam svoga 1.0i nakeljio na 178 km/h :stovanje:
Saxinjo je legenda :)
 
Na vrh