Saxo 1.4 VTS by "2mario2"

2mario2

Well-known member
Pardon. Nekaj sam zmrdal ja. Evo ih ponovo. Poveznicu za video i jesam kopirao, al tu sam zaljepio i samo su pisala slova. Nije ovak kak sad bilo. Ono http bla bla bla je pisalo samo

host image

imagur
 

2mario2

Well-known member
Neće oni dugo biti u ovom stanju ionako. Od školjki odustajem izgleda jer premda tek 29 imam nije mi sila kičmu ostavit svaki dan u sjedalu, a ionak mi je auto tvrđi nego u originalu tako da ću najvjerovatnije komplet sjedala i prednje panele dati pretapicirati u ovakvu boju kak su sjedala sad samo bez ovih kockica. I dat ću ako bude moguće stavit još sloj spužve ili komplet promijenit i stavit deblju da je udobnije sjedit
 

2mario2

Well-known member
A jesam ja isto biser teži. Išao sam danas pogledat one kontakte u zadnjim lampama opet jer prilikom kočenja nisu svjetla radila. I tako ja prčkam sa špic cangama i naravno polomim kontakt na pola. Sveci su se opet križali naravno i reko ajd sad kak je budem žarulju stavio tek tolko da svijetli barem pozicija. Stavim žarulju i prekida, pa sam ju nekako zaglavio i reko ajd da probam bezveze stisnut kočnicu i vidi vraga radi i lijevi i desni štop odjednom. Nisam mogao vjerovat da se umjesto popravljanjem, trganjem zapravo popravilo. Hehehe

Lampe jesu popucane malo, al barem se sad vidi kad kočim umjesto samo na trečem štop svjetlu

forum image hostingcertificity.com

image hosting over 2mbcertificity.com
 

Lix

Active member
nisu pre skupe lampe, ja sam za komad dao 150 kn na otpadu, znači ovako bi se dalo za 200 kn, u najgorem slucaju 300 nac obe
 

2mario2

Well-known member
Budem ih kupio, al smoked LED kad budem pare za to imao kao i napred angel eyes. Do tad budu ovakve, a idem tražit foliju jer negdje moram imati je još da vidim kak bude izgledalo i dal bude dovoljno se vidlo svjetlo kroz njih kad ih naljepim. Ak nađem foliju pošaljem slike kasnije da vidite

EDIT: Eto napokon plavog tepiha u mojem vlasništvu. Još k tome je dobiven za 0kn!

picture hostcertificity.com
 

zextuning

New member
Nista lepse od tepiha u boji, cistog i opranog u autu, digne enterijer vizuelno duplo.

P.S. imao sam svojevremeno ovakve feluge sa XSI-a na svojoj 205ici, bas su dobro stajale, ali kada treba menjati gume, tesko naci povoljno gume u 185/55 dimenziji.
 

Lix

Active member
meni su sex ti francuzi sa bojama tepiha.. npr, 205 rallye i crveni tepih unutra vidit.. ajme perverzije... :wub::wub::wub:

samo naprijed i obavezno baci slike kako si ga oprao prije i poslje bla bla bla :p
 

2mario2

Well-known member
Budem, al stajat će sad u ostavi sve dok se ne riješi limarijski dio jer nema smisla ga sad stavljat dok imam rupe u podu

Danas sam počeo radit, supruga radi i kad riješimo neke zaostatke ide mališa na red

Možda ga i regam prije samo da se mogu vozit, a pragove i pod polako do zime riješim
 

2mario2

Well-known member
Danas sam vratio bočne male bijele žmigavce i promijenio žarulje u prednjim i zadnjim žmigavcima u bijele i bolje se vidi sad kad žmiga nego s narančastima (prilikom tehničkog samo budu orange, a dalje bijeli)
 

Lix

Active member
ima neke žarulje za kupit, imaju ko neku plavkasto zelenkasto prozirnu boju, neznam kako to opisat najbolje, uglavnom svijetle fuul jako i ful narančasto, pa eto nista ne kosta da malo potrazis ako imas neke dileme oko toga :thinking:
 

2mario2

Well-known member
Mislim da sam te vidio negdje već. Stavit ću ja ledice tako da je ovo privremeno samo stavljeno. Onak iz dosade sam se igrao :D
 

2mario2

Well-known member
Evo zamjene retrovizora. Skinuo sam svoje i stavio od 106-ice jer su skroz čitavi i nekak mi bolje izgledaju iskreno



Usput sam promijenio kopče na panelima od vrata tako da sjedaju opet kako treba i podmazao malo vodilice od šajbe (onaj kolut sa sajlom)

Ovdje se možda bolje vide


Poštelana ona dva panta za zatvaranje vrata i sad se lijepo zatvore i ne strše više. A sad traženje daljih sitnica za šteljanje i popravljanje

Ima tko ideju pošto mi ne radi lijevi štop ni pozicija kako bi prebrikao to da radi ako se to može? Kupit ću nove lampe, al do tad bi htio da radi bar jer me bode u oči neispravno i u mozak jer znam da ne šljaka
 

2mario2

Well-known member
Radi mi instalacija nego su mi istrunuli oni limići koji dođu na žarulju iza na kontakt ploči. I sad mi u lijevoj lampi radi sve osim pozicije i štopa
 

Lix

Active member
pa zamjeni lim bakrenom žicom, polemi ako imaš dosta jaku lemilicu, ako ne uzmi bušilicu i malo svrdlo i zabuši na zdravom dijelu voda provuci žicu i zamotaj i spoji istrunute kontakte, dobro izoliraj i držat ce dok nove farove ne nabaviš:whistling:
 

2mario2

Well-known member
Morat ću to zalemit. Nekako mi je to bolje nego bušit

Danas sam našao stari zvučnik koji je služio samo za bass i odlučio sam ga stavit između zvučnika (lijepo se čuje sad uz ove ostale sve). Policu imam drugu tako da mi ove nije bilo žao rezat

 
Na vrh