Saxo 1.4 VTS by "2mario2"

2mario2

Well-known member
Hvala... Zasad neću... Nek se razdere ova prvo, pa onda stavljam novu sa plavim šavovima... Imam još malo posla oko limarije, pa mi je to bitnije sada... A estetika bude korak po korak...

Bolja polovica izglancala tepihe...



Sad je kompletno čist...



Sad lijepo sve svijetli po mraku što treba...

 

AX-ja

èudo jedno
cek malo,sta nema saxo svijetlo u pepeljari kao ax?
kad izvadis pepeljaru iza nje svjetli?
ili kad je otvoris kao tebi na slici?
stvarno se ne sjecam,ali mislim da je tako??
 

2mario2

Well-known member
Nema... Gledao sam svugdje unutra, al nikako naći... Izgleda da nema ni kod upaljača jer iskreno neznam ni kud bi svjetlost dopirala u pepeljaru da i ima jer je na plastici između pepeljare i upaljača rupa promjera 1cm dužine i 0.3mm širine otprilike tako da ne vidim svrhe žarulji da i je tamo negdje...

Našao sam i još jedan nedostatak, a to je da nema iza pepeljare... Nije da je to nekako previše bitno, al dobro bi došla kad nekog imam i da smo na putu npr...
 

2mario2

Well-known member
Moja toga nema uopće... Malo čudno, al eto... Baš me zanima jel svaki ko moj ili imaju to... Budem kod frenda pogledao na njegova dva još jel imaju...

Malo alata ako slučajno zatreba nedaj Bože... Samo moram kupit kutiju za alat malu da to nije ovako unutra...



Pa sam u podrumu našao žarulju s zelenom gumicom i nju stavio na ovu u pepeljaru da i to svijetli zeleno kao i sve ostalo...



I jedan mali detalj...

 

pedjolino

Member
Na svakom saxu nema sijalica u pepeljari i na mom nema al ima sijalica na upaljacu sija onaj prsten oko upaljaca,tu imas malu isto sijalicu fabricku.Mene nervira nekad sto necija ono oko prekidaca ventilatora to bi bilo lepo da moze da sija da se vidi.
 

2mario2

Well-known member
Tu za prsten upaljača nisam iskreno ni gledao (i to ću kad mi se bude raskapalo opet)...

Malo sam sredio bunker da to ljepše izgleda...

Nešto me Imgur zeza, pa ću stavljat preko Photobucketa (možda budu slike manje, al dok ne riješim moram tako)...

 
Posljednje uređivanje:

pedjolino

Member
ima samo malo moras poazljivije da nepukne ta plastikica nosac sijalice al nije problem ja menjao kod mene nije radila ta i ta sijalica za ventilaciju
 

NightSTALKER93

Well-known member
Donator foruma
Bolja polovica izglancala tepihe...
Da li su to tepisi sa akcije iz nekog trgovačkog centra za 50kn?
Èini mi se da imam iste, ugl smrdili su 2-3 tjedna od kad sam ih kupio...prvo vrijeme ih nisam ni imao u autu, a onda sam ih par puta preprao pa je bilo bolje...sad su uredu :D
 

2mario2

Well-known member
Neznam... Bili su u autu kad sam ga kupio...

Nastavljamo s poboljšanjima... Stavljeni otvoreni poklopci zvučnika... Puno mi ljepše sad izgleda...



Tepisi fiksirani napokon...



Žarulje stavljene za prednje pozicije i žice izolirane i sad svijetle...

Stavljena spužvica oko km/h sata da više ne škripi prilikom vožnje, a na ostalo kad bude više vremena stavljam...

To be continued...
 

2mario2

Well-known member
Pošto nije radilo svjetlo kabine prilikom otvaranja vrata sređeno sad i to zamjenom pipaca. Jedan je skroz bio zacvikan, a drugi premda je bio funkcionalan nije davao znakove života. Sad bilo koja vrata otvorim svijetli

 

2mario2

Well-known member
Valjda jesu onda jer ih nema kolko vidim. Nema veze. Sutra ujutro idem po daljinsko tako da bude spajanja malo sutra da ljepše prođe dan. Kupio sam rabljeno za 80kn

Imam problem, al u temi nitko ne odgovara (ko da je ovaj forum mrtav skroz). Nemogu nikako skužit kako spojit daljinsko univerzalno (nemam nikakvu shemu ni neznam koji je proizvođač daljinskog). Jel itko na ovom forumu spajao i zna što i kamo točno spojit (boje žica i funkcija istih)?
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
ko da je ovaj forum mrtav skroz
Nije forum mrtav, nego si ti nestrpljiv :p:whistling:

Ovo ti je forum a ne online servis..:D
100% ima onih koji znaju odgovor na tvoj problem, samo je pitanje kad će se netko javiti :cool:

Imaš ljudi koji svakodnevno posjećuju forum..onih koji svrate tjedno il mjesečno...i onih koji se jave samo kad auto crkne il se upali neka lampica :D

I zato, strpljen spašen..:cool:

PS

Postoji još jedna opcija, a to je odlazak autoelektričaru i riješil si problem :p:D
 

igor

New member
Za početak slikaj to univerzalno centralno mora negdje nekaj pisat na njemu. Pretpostavljam da imaš original u autu znači moraš samo univerzalac spojiti na več postoječi modul u autu sliku si vidio di se nalazi. Ja isto nisam imao shemu za spajanje ali glavni alat mi je bio multimetar. I trebaš spojit ako imaš signal za žmigavce da ti svijetli kod otključaj i zaključaj , jbg da si bliže ja bi ti to spojio
 

2mario2

Well-known member
Uspio sam spojit



Sad samo neznam kud spojit žice da mi svijetle žmigavci kod otklj/zaklj?
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh