Saxić 1.0 by gox

Krky

Lakerski profesionalac
Napravljen servis friško, filteri, ulje, antrifriz novi, skinut xenon i led-ice, stavljeni iza novi amortizeri (samo sam naprijed stavljao od gewindi prije), sve brave podmazane i razrađene jer su obje prednje bile zablokirale i rješen relej brisača da mi radi normalno prvi stupanj. Na 200 000 će ići na veliki servis a do tada nadam se da će sve bit ok. Sad je vrijeme za limariju i regu i onda slaganje na proljeće ;) I jedan bed, skuzio sam da moj saxo nema klasicnog navoja na rucici mjenjaca niti onu bijelu plastiku sto ima redizajn samo nego nekakav čudan tip navoja ako se to opce moze tako zvat tako da nema type r rucice :(

xenone i ledice si skinul radi tehničkog ili onako, jer ih više ne želiš?
 

Vedran

New member
Damn, pa kak se ti bilo kud vozis s tak niskim autom? Pogotovo kaj je na saxu diferencijal najniza tocka, to moras lupit svako malo...:surprised:
 

gox

New member
@Mrčela nije nikad auto bio poliran! Voskan samo jednom prije god dana, uglavnom redovito pranje iako mu nebi škodilo jedno kvalitetno poliranje i voskanje! (ima swirlova dosta što nije ni čudno za toliko godina) ali je u dobrom stanju lak.

@Vedran bio je još niži 3cm nego na slici, normalno, rupe i šahtove naravno izbjegavam, preko ležećeg stat pa u prvoj...istina, getriba je jako niska kao i karter, 3 prsta cca od poda je bilo...poluosovina desna nekad dotakne krak šasije, da nisam auto vratio u stock išao bi još i niže, maybe once :) LowLife :)
 

TICKO

New member
zdravo. vse pohvale za tvoj saxo, ga spremljam že nekaj časa. zanima me ali bi se kje dalo videti tvoj avto, kaki awtoshov.......?
 
Na vrh