Samo vergla, ali se ne pali

franjof

New member
Evo me doma!Auto je kod mehaničara i nemožete vjerovat u čem je problem!Ja se toga nikada nebi sjetil!Sad se hoču za prvu "slivu" obesiti(šala)!Nego da se vratimo na problem,naime onaj hebeni šalter za sudar u lijevom čošku ispod haube je pregorel i blokiral dovod goriva i svu struju na motor,kaj inače i treba delati prilikom SUDARA!Mehaničar mi bu sutra rabljenog nabavil za 100 kn i to je to!Inače neda se "prebrikati" da bi radil bez njega,jer je spojen sa kaj ja znam koliko senzora i naravno na ECU!Evo cijela ****arija oko neke gluposti!Da odma odgovorim na pitanja, šlep služba me do mehaničara koštala 250 kn cca 25 km!Sutra obavezno uplačujem HAK!Sad budem isel na onaj dio foruma gdje vam se mogu predstavit! Hvala vam puno svima!!!
 

Krky

Lakerski profesionalac
Evo me doma!Auto je kod mehaničara i nemožete vjerovat u čem je problem!Ja se toga nikada nebi sjetil!Sad se hoču za prvu "slivu" obesiti(šala)!Nego da se vratimo na problem,naime onaj hebeni šalter za sudar u lijevom čošku ispod haube je pregorel i blokiral dovod goriva i svu struju na motor,kaj inače i treba delati prilikom SUDARA!Mehaničar mi bu sutra rabljenog nabavil za 100 kn i to je to!Inače neda se "prebrikati" da bi radil bez njega,jer je spojen sa kaj ja znam koliko senzora i naravno na ECU!Evo cijela ****arija oko neke gluposti!Da odma odgovorim na pitanja, šlep služba me do mehaničara koštala 250 kn cca 25 km!Sutra obavezno uplačujem HAK!Sad budem isel na onaj dio foruma gdje vam se mogu predstavit! Hvala vam puno svima!!!

Kaj nemaš kakvoga pajdaša kaj bi te na šrangi odteglil za dve točene?
..ja ih imam u KC kaj bi u Minken po mene išli, a i ja po njih, ak zatreba.
 

franjof

New member
Kaj nemaš kakvoga pajdaša kaj bi te na šrangi odteglil za dve točene?
..ja ih imam u KC kaj bi u Minken po mene išli, a i ja po njih, ak zatreba.
a hebiga ima ih,al niko nema štangu,i ovo mi je prijatelj vozil!Po pravoj tarifi sam trebal platiti 550 kn!!!Znači dobro sam prešel,a da sam član HAK a lijepo bi me za 200 kn godišjne šlepali kam god hočeš!
 

Krky

Lakerski profesionalac
a hebiga ima ih,al niko nema štangu,i ovo mi je prijatelj vozil!Po pravoj tarifi sam trebal platiti 550 kn!!!Znači dobro sam prešel,a da sam član HAK a lijepo bi me za 200 kn godišjne šlepali kam god hočeš!

I to kak veliš,
imaš u svakim autodijelovima štange za šlepanje, cirka 60kn
jer sa štrikom je zabranjeno, a na aftobanu nesmiješ nikako, moraš vatat muve po lokalnim selendrama sa štangetinom..
 

franjof

New member
I to kak veliš,
imaš u svakim autodijelovima štange za šlepanje, cirka 60kn
jer sa štrikom je zabranjeno, a na aftobanu nesmiješ nikako, moraš vatat muve po lokalnim selendrama sa štangetinom..
Znam ja to sve prijatelju,ali u ovom trenutku si nisam mogel drugačije pomoči!Znaš kak je to imaš auto,a u biti ga nemaš,a treba ti!!Valjda bu i ovo moje iskustvo nekome pomoglo!
 

basanova

New member
Kontakt bravica
Da se rastavit i očistit i ima nade da opet radi kao i prije
imao sam potpuno isti problem..
 
Posljednje uređivanje:

darko d

New member
Pozdrav društvo!!Meni se nešto slično desilo kod mehaničara u garaži skinuo sam kleme sa akumulatora na 5 minuta vratio nazad i auto je kresnuo. Probaj to ne košta te ništa.Sretno.
 
Na vrh