Sajle vozačevog prozora

Vanmorison

New member
Pozdrav ekipi, imam problema sa vozačevim prozorom,ne otvara ga, otvorio sam tapecirung i pronašao potrganu sajlu, radi se o modelu iz 2009g.
Pronašao sam set od tri sajle, plus jos neke plastike, zupčanik itd
U P.A.d.o.o., za 400kn.
Imam namjeru to kupiti, trebam jedino pomoc oko montaže, dal' netko moze ustupiti nekakav crtez,shemu ili Nešto slično,koja di ide, pošto je jedna potrganu a jedna ispala iz ležišta.
Ako imate iskustva, molim Vas javite.
Ako netko moze i za razumnu svotu to složiti, ili preporučiti nekoga majstora, voljan sam platiti da to pojednostavim.
 

Milosh

Test
Predlažem da potražiš nekoga ko se time bavi, uštedio bi sebi puno vremena i živaca.

Za primjer, kod nas u BiH, majstori za prozore naplate oko 380 kn za repariranje podizača (nove sajle, vodilice, svi elementi koji su otišli) i daju na to godinu dana garancije. Ta cijena uključuje sav rad oko skidanja, reparacije i vraćanja podizača, a sve traje oko 40 min.
 

mladenbl

New member
Druže, nemoj se bakćati oko toga sam. Meni je krajem Januara mjeseca otisla ista sajla kao kod tebe ( vozačeva strana ). Komplet zamjena sajle, vodilice i još nekakve plastike sa demontažom starog i montažom novih dijelova bilo je 70 km, malo manje od 35 Eura.
Vjerujem da u Zagrebu imas majstora koji se bavi reparacijom, zamjenom i igradnjom ovih komponenti.
 
Na vrh