Ručica svjetala i žmigavca nejasnoća

brada

New member
Dakle radi se o lijevoj ručici za svjetla i žmigavce. Jasne su mi sve funkcije na toj ručici osim jedne. Možda bi trebala biti ta da postoji mogućnost pritiska na vrh ručice (kao na drugoj strani za putni kompjutor). Međutim, ne događa se ništa. Da li netko zna nešto više o tome? U priručniku nisam ništa našao. :eek:
 

Krky

Lakerski profesionalac
To je samo cep, nista vise
I ja imam taj gumbić na c3, on ima funkciju pritiskanja, ali ništa se ne događa.
A čemu bi on mogao poslužiti na autu sa opremom koja sadrži tu mogućnost?:confused:
 

akiramar

Active member
Negdje na forumu, postoji jedan post u kojem se objašnjava da taj gumb sluzi za kodiranje novog ključa
 

Krky

Lakerski profesionalac
Negdje na forumu, postoji jedan post u kojem se objašnjava da taj gumb sluzi za kodiranje novog ključa

Par puta sam ga stisnul i malo duže držal stisnutoga:eek:
valjda nisam kod zeznul:disgusted::(
 

brezC4

New member
A da to nije rezervirano za neki hi-tech dodatak iz dodatne opreme?
to ubacili citroen inženjeri da podjebavaju ljude tako oni imaju o čemu raspravljati po forumima :D :D :D
a oni sjede u nekom kutku mračne sobe u podrumu i naslađuju se tuđom nevoljom
 

macola

New member
Odlična memorija. Sad dok si spomenul i meni je sinulo da sam to nege pročital. Al ko bu našel. :)
je,je ja sam pisao. kako se kodira ključ pomoću papučice gasa i tog botuna ( na laguni II vidio osobno). odnosno kad dođe novi ključ ,a ako nema kod malo čudno ali !
 
Na vrh