Ručica žmigavca ne radi

Rloka97

New member
Pozdrav, imam problem sa rucicama zmigavca na Citroen Saxu, znaci kad ocu upalit zmigavac ne drzi uopce , nego kad ocu da radi moram drzati rucicu :hm:, jel zna netko u cemu je problem i kako se moze rijesiti? Hvala ;)
 

Lix

Active member
rastavi ju i vidi šta se dogodilo, moguće da se onaj nosić šta vraća žmigavce zaglavio u ručicu ili volan pa stalno drži tj. vraća ju nazad, imaš za skinut ono oko volana, i ručica se drži na dva torxa, pazi ako budeš morao samu ručicu otvarat ima unutra puno sitnica da ih ne pogubiš
 

Zwonko

Member
Evo da ne otvaram novu temu I ja imam slican problem... Kad upalim lijevi zmigavac sve je ok, ali desni ne radi, tj. Samo svijetli... Jel zna netko jel se moze popraviti kvar ili da kupim drugu rucicu? Hvala
 

Lix

Active member
nije do ručice ako samo svijetli, ručica je samo prekidač il radi il ne, ako samo svijetli a ne blinka problem je u releju, nalazi se pored osigurača neznam koji je točno, upali žmigavce i slušaj koji klikće, probaj ga zamijenit, ili rastavit i očistit pa vidi šta će bit
 

Lix

Active member
ax, saxo 1, saxo 2 sve je to isto xD od renola 4 ide u pug neki stari isto, ne sjecam se koji je bio radio to proslo ljeto... svi ti francuzi su isti xD rucice njima radi ista firma svima vise manje
 
Na vrh