RTV pristojba za autoradio

deda

New member
Sve je to samovolja i diktatura sada kapitalizma i državnog totatlitarizma,zašto recimo moram plačat telefonsku pretplatu,zvao,ne zvao,ha? Mislim da nam nema druge nego kak država vara raju,raje je više,pa mogu lakše varat državu,ionak služi da mi nju služili,a ne ona nas.Meni je već dost da 35 godina radim za druge i da me još deru ko ovcu.
 

ExOduS442xb

Racing
http://danas.net.hr/hrvatska/pretplata-za-televiziju-ovisit-ce-o-visini-place

''To bi, očigledno, značilo da se pristojba plaća individualno, a obaveza plaćanja ne proizlazi više iz posjedovanja prijemnika ili kompjutora u domaćinstvu, nego naprosto iz činjenice boravka u Hrvatskoj. Osoba s višim primanjima plaćala bi višu, a umirovljenici recimo, ili nezaposleni nižu ili nikakvu pristojbu. Drugim riječima, za hipotetsko domaćinstvo od dvije osobe s upravo srednjim prihodom ne bi se praktično ništa promijenilo, osim što bi, umjesto sadašnjih osamdeset kuna, oboje ubuduće plaćali po četrdeset'', pojašnjava Živković za Novi list.

Ja sam bio pod dojom da ce se ulaskom u EU RTV-Pristojba ukinuti, koja banana :(
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
zašto recimo moram plačat telefonsku pretplatu,zvao,ne zvao,ha?
Zato kaj ne pratiš ponudu na tržištu. Imaš danas u HR 20-ak (!) operatera fiksne telefonije, pa biraj. Sigurno ima nekaj kaj bu ti odgovaralo. :)
Zaprav, kaj će ti uopće danas fiksna linija?
 

ogi

New member
Poštovani,

zahvaljujemo na dostavljenoj potvrdi. Odjava prijamnika je izvršena s 01.01.2013.

S poštovanjem,

Rtv pristojba
Hrvatska radiotelevizija
Poslao sam im potvrdu tvrtke koja je onemogućila radio prijem tvornički ugrađenog radio prijemnika, ostavljena je funkcija CD/MP3 reprodukcije.
 

Marko

Well-known member
E, a kaj je s pretplatom ako recimo hoćemo korstiti "maks teve tu gou" kojega sad jako reklamiraju (kao da im firma propada) i gledati program na - recimo nekom tabletu ili kao neki moderni vozači u automobilu?! :confused:
 

deda

New member
Pretplatu HTVu uvjek plaćaš posebno,nema veze što ti gledaš ili ne gledaš i s kim si ugovorio kabelsku.Ej Franjo Tahi,ti si bio mala beba.
 
Na vrh