Reparatura hidraulične pumpe

jurapz

New member
Re: LEXIA

Èekaj samo malo opet nisam pitao zasto, nego šta je tu reparirano, osim sto je stavljen el. motor sa druge pumpe,(ovo pitam iz razloga jer nisam cuo da netko slaže te pumpe osim da se prebacuju sami elementi sa druge ispravne) i jel ti pumpa prodana pod ispravnom pa te netko zeznuo ili si samo kupio motor da receno da ostalo nije ispravno
 

Automatic

Well-known member
Re: LEXIA

Ako nekom treba posuditi aparat za nabiti pritisak u posudu sa uljem mogu posuditi ,jer sam ga morao kupiti za odzrčivanje kočnica, a može poslužit i za hidrauliku .U principu niš posebno ,mala bašva sa manometrom i šlafićima te adapterima,ručno se nadruka određeni tlak sa finom regulažom.Znači u okolici zagreba netrebate više kemijati sa probušenim čepovima dojdite si k meni po to samo da mi ga nakon rada vratite(naravno i da pazite na njega):)
 

charllie

Active member
Re: LEXIA

Lepo od tebe pajdas zagorec?inace moji su hidraulicari na lhm pa ak kupim c5 mozda se cujemo i litra ruknemo a ja evo nudim prve pakne za Cx zabadav pos
tarinu placate sami pa ak Zlatko treba nej se javi.
 

Automatic

Well-known member
Re: LEXIA

Ak se vidimo ruknuli bumo i par litri.Ima jedan c5 diesel u voznom stanju ,treba prednji i zadnji branik i malo pofarbat ,iskočili zračni.U sl.Brodu se prodaje za 750 eura,valjda su naši papiri kad piše da jew bil regan do 8 mj.;)
 

sinisa

New member
Re: LEXIA

Èekaj samo malo opet nisam pitao zasto, nego šta je tu reparirano, osim sto je stavljen el. motor sa druge pumpe,(ovo pitam iz razloga jer nisam cuo da netko slaže te pumpe osim da se prebacuju sami elementi sa druge ispravne) i jel ti pumpa prodana pod ispravnom pa te netko zeznuo ili si samo kupio motor da receno da ostalo nije ispravno
Gledaj nije mi jasno ,ako sam prije naveo da je ista zaribala i to je složeno.Koji dio nije jasan?Nadalje naveo sam također da je moj elektromotor u banani te sam kupio drugi polovan "ispravan" gdje mi je rečeno da je sve uredu,ali kad sam sve metnuo u hrpu vidio sam da isti ne radi kako treba.Ponovo skinuo i našao majstora za elektromotore koji ga je pregledao i rekao mi da je crknula elektronika na njemu.Sada ti sam zaključi dali je onaj koji mi je rečeno polovno prodao nasanjkao ili ne.Inače pumpa sa c5 koja je meni crkla ima majstora koji slažu kao i što ima majstora koji slažu elektromotore koji se nalazi na rečenoj pumpi.Naravno prije toga sam probao se raspitati kod servisa za pumpe i elektromotore i naravno isti su me otkantali.
 
Na vrh