Reparacija zadnjeg mosta Xsara

jlcunff

New member
Polovni dijelovi

Pozdrav svima,

tražim po Zagrebu i okolici pouzdanog prodavača rabljenih dijelova za Citroen. Konkretno treba mi zadnji most za Xsaru 1.4i iz 2000. godine. Probao sam u Auto Hrvoje ali oni nemaju. Dalje nisam našao nekoga tko bi djelovao pouzdano dovoljno da dajem preko 1000 kuna za dio.

hvala :)
 

deda

New member
Re: Polovni dijelovi

Bolje,a i 100% sigurnije je dati ga reparirat,jer rabljeni nemaš pojma kad bu krepal,tj u kakvom je stanju.Ako već hoćeš rabljenicu,teško da buš nabavil ispod 200€ i onda traži od P306,jer Xsarini nisu ni novi valjali,zato i odlaze,dok na Pugu rjetko koji,a paše ti sve na šaraf.
Ako ti nisu poderani rukavci,pa treba samo ležajeve,to će ti biti jeftinije nego kupovati i mjenjati neki rabljeni.
 

jlcunff

New member
Re: Polovni dijelovi

Hvala,
a imaš li neke preporuke gdje mogu to reparirati ili ako se već radi o ovom boljem mostu gdje ga mogu kupiti. Jer gdje god tražim poprilično je neuspješno a činilo mi se da će to biti relativno lako naći.
 

leganini

Member
radio sam zadnji most u Tenju kraj Osijeka,reparacija me izašla nešto preko 2000 kn,auto je full visok,firma je MB Auto,odlično obavljen posao,auto za neprepoznat:)
 
Na vrh