Reparacija servo pumpe?

bozo0

New member
...prije nešto vremena (cca godine), naglo sam ostao bez ulja za servo (volan)... nisam odmah skužio pa sam se vozio cca nekoliko dana bez, ili sa jako malo ulja... volan je, naravno, "otvrdnuo" pa sam se udostojio podići poklopac... odem kod majstore, nalije ulja, obriše sve ispod i kaže da dođem za nekoliko dana (kada izgubi ulje)... vozim se ja, vozim... i vozim.. i vozim... a ulje nikako da iscuri... i tako skoro godinu.. pa sam mislio da je to bilo... ha, šta ja znam... samopopravljivi auto... nigdje ni kapi ulja ispod njega... kad, eto vraga, opet ostadoh bez ulja... i opet natočim ... i opet ne curi... i volan radi "mekano"... .samo šta sad mi cvili kada dodam gas u servopumpi... i živcira me opako... a kad sam čuo da je nova pumpa cca 2k kuna, onda me odmah manje živcirao... tražio sam polovnu (i našao za 300 kn), ali sam skeptičan glede iste... nagradno pitanje za pivu: "da li se ista može popraviti / reparirati ilil se mora zamijeniti"...

:prijatelj:
 

bozo0

New member
http://www.belmartrgovina.hr/

...nije nikakva reklama... zval sam ih i rekli su da dopeljam auto da vide i da se to može riješitu tijekom dana (skine i reparira moju)... cijena cca 500 kunića uz godinu dana garancije... čini mi se puno bolje nego da kupim prek oglasnika polovnu za istu cijenu (neznam u kakvom je stanju niti od koga sam kupil) - a trebam i platit nekoga da mi zamijeni...

...kad skupim nešto para...i vremena da odvojim od pile.... i nešto para... javim iskustvo...
 

bozo0

New member
...bio sam kod drugog lika koji je digao auto i pokazao mi... ufff, bolje da nije :) ... moram i pumpu i letvu volana mijenjat/reparirat... kod njega sa rukama i svime cca 3k ćuna :(

...sad još samo da ženi kažem da mi da pareeeeeeee... ima da me strpa u top pa na kozaru...
 

bozo0

New member
...bio sam kod drugog lika koji je digao auto i pokazao mi... ufff, bolje da nije :) ... moram i pumpu i letvu volana mijenjat/reparirat... kod njega sa rukama i svime cca 3k ćuna :(

...sad još samo da ženi kažem da mi da pareeeeeeee... ima da me strpa u top pa na kozaru...

žena dala pare stop servo pumpa i letva volana reparirane stop 1500 kn stop još samo da rješim zujanje u alternatoru stop

:)
 

skafetin

New member
...bio sam kod drugog lika koji je digao auto i pokazao mi... ufff, bolje da nije :) ... moram i pumpu i letvu volana mijenjat/reparirat... kod njega sa rukama i svime cca 3k ćuna :(

...sad još samo da ženi kažem da mi da pareeeeeeee... ima da me strpa u top pa na kozaru...
Dobro da ti nije pregleda cilo auto,tko zna sta bi još naša:cool:
 

bozo0

New member
Dobro da ti nije pregleda cilo auto,tko zna sta bi još naša:cool:
...naša bi... ma puno lipih stvari ma nesmim kazat...

:)

pa traži od žene. vidiš da ti je oko ovog prvog pomogla, pa zašto ne bi i oko ovoga :)
...uff, kaj ne vidiš da čekam pravi moment :angel:...znaš ono, draga :wub:... i tako to :whistling:... a sad baš i nije pravo vrijeme (op.a. pms :eek:)...
 
Na vrh