Reparacija amortizera

Sale

cfh
Uredništvo foruma
15 god stari. Isplati li ih se reparirati ili uzeti nove?

Pošto jedno, pošto drugo? Gdje?
 

deda

New member
Nije bitno kolko su stari,nego kolko su prešli i u pod kojim uvjetima i dali su procureli ili ne.U svakom slućaju se ne isplate reparirat,jedino ako imaš auto za koji ih je nemoguće nabavit.
 

berbatov

New member
postojili igdje da se uzme tefon za Bx-a za prednje amortizere nema cak ni u ovlastenim servisima u Bosni...a potrebano bi je vise komada...
 

Dalibor

Dado Tornado
reparirali su prije 20 i više godina, ali u novije doba nisam čuo da ih netko reparira.
reparacija je lutrija, a novih amortizera ima na biranje.
sa novim amortizerima postoji više raznih cjenovnih opcija, kao i to želi li se plinske ili uljne amortizere.
plinski su skuplji ali mogu biti puno bolji od recimo prvotno tvorničkih uljnih.
 

Sale

cfh
Uredništvo foruma
Nije bitno kolko su stari,nego kolko su prešli i u pod kojim uvjetima i dali su procureli ili ne.
140 tkm. 90 posto gradske ZG vožnje po rupčagama u asfaltu i šahtovima. Nisu procurili. Bar mi se čini da nisu. Uglavnom, osjeti se svaki kamenčić preko kojeg pređeš, a i dok ga zaljuljam bočno, ne umiri se odmah. Onda možda i jesu? :)

reparirali su prije 20 i više godina, ali u novije doba nisam čuo da ih netko reparira.
Upravo Googlam. Uglavnom dok se netko raspituje za reparaciju, misli na ukrućivanje amortizera. :)
sa novim amortizerima postoji više raznih cjenovnih opcija, kao i to želi li se plinske ili uljne amortizere.
Znači nove, a?

Kod koga uraditi kontrolu amortizera? Koje odabrati i gdje ih kupiti?

Neki su mi bili preporučili "Auto Krešu"?
 

Sale

cfh
Uredništvo foruma
I koji je auto na kraju u pitanju?
Nije Citroen. Pitam općenito. Jutros bio na servisu radi zamjene ulje i filtera, pa usput skrenuo pažnju na amortizere. Prednji lijevi procurio, stražnja oba ukrućena.
Sugerirao mi čovjek neke, kako kaže, kineske za 300 kuna. :)
Koje vi preporučujete?
 
Na vrh