Reklamacija - otpala letvica s volana

Marko

Well-known member
Re: Iskustva s reklamacijama (otpala letvica s volana)

Pero u ruke i piši! :eek:

Idi pa vidi... :D Uglavnom, riješili smo taj slučaj jednom - riješit ćemo ga opet! ;)
 

mcrljene

New member
Re: Iskustva s reklamacijama (otpala letvica s volana)

evo riješeno...nije mijenjan volan i nije bila gnjavaža s garancijom, provjerili su dal se može naručiti ta lajsna, ne može, pa su mi oni to zalijepili, i kao da ništa nije bilo...nisam samo radi toga išao u servis, imali su oni danas posla, zamjena branika, nešto je lupkalo iza, pa su i to sredili (pant na stražnjoj klupi je nešto bio labav), i oprali auto...dočekao me parkiran u hladu, ništa nisam platio jer je branik bio preko kaska, naime, auto je kupljen od citroena kao službeno vozilo, pa su oni bili dužni sanirati sva oštećenja, još treba riješiti mjenjač, jer povremeno sam od sebe izbaci iz druge, to ide pod reklamaciju, naručili su što treba...sve u svemu, bez zamjerke
 

pepo

New member
Re: Iskustva s reklamacijama

Ja mogu reći da u 8 godina koliko vozim citroene nisam imao nikakvih problema u servisu(AC Krivak-Reka,kraj Koprivnice),čak što više uvjek su bili susretljivi.
Najprije sam imao Xsaru 1,4i 4 godine,prošao 88.000 km bez ikakvih reklamacija uz redovne servise svakih 20.000 km,istu sam kod njih mjenjao 2008.g.za novi C4 runner 1,4 16v.Na C4 sam imao reklamaciju plastike volana koja se povremeno čula,ali su mi to otklonili bez prolema.
 

ante66

Active member
prođe moram mijenjati brzine jako nježno (izuzetno) i jako sporo.
Meni se to isto dogadja , oticu ponovo do servisa iduci tjedan, tako je od kad sam ga kupio. prvi put mi rekli da dok se razradi pa da cemo vidit, sad je 5000 km i jos se nije razradio , moram vozit ko po jajima.ako minjam i dam gas-lupne, ako minjam tako da pustim skroz kumplug i tek onda dam malo gasa ne lupi.
 
Na vrh