Razne šale, zafrkancije i filmići 😂

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pa tako i Crnogorce koji kao da ne mogu vjerovati da se to zaista događa.
Nisam dugo bio dole, al su pred koju godinu ladno naplaćivali ulaz u zemlju putem nekakve “eko takse”.
Čisto sumnjam da su toliko šokirani
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Nisam dugo bio dole, al su pred koju godinu ladno naplaćivali ulaz u zemlju putem nekakve “eko takse”.
Čisto sumnjam da su toliko šokirani
Da baš je i meni to palo napamet. Prije malo manje od deset godina bil sam sa šleperom par put. Trebalo je prek 100 eura takse platit. Za auto je oko 10 eur. Tak da nekom čuđenju i šoku s njihove strane nema mjesta.
 

Franz

Well-known member
"Kad sam prvi put došao u Ameriku, dobili smo jasnu uputu da se ne smiju kršiti pravila jer se može izgubiti stipendija. Kako je moja stipendija bila 35.000 dolara godišnje, pazio sam na svaki detalj pa i na prelazak ulice. Tako sam jednom 15 - 20 minuta stajao na semaforu, nigdje nije bilo žive duše, dok se nije pojavio jedan čovjek i pritisnuo ono što mi danas imamo i upalilo se zeleno svjetlo."

 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
"Kad sam prvi put došao u Ameriku, dobili smo jasnu uputu da se ne smiju kršiti pravila jer se može izgubiti stipendija. Kako je moja stipendija bila 35.000 dolara godišnje, pazio sam na svaki detalj pa i na prelazak ulice. Tako sam jednom 15 - 20 minuta stajao na semaforu, nigdje nije bilo žive duše, dok se nije pojavio jedan čovjek i pritisnuo ono što mi danas imamo i upalilo se zeleno svjetlo."

Je li ovo ozbiljno izjavio?
 

szahtila

Well-known member
Na vrh