Razne šale, zafrkancije i filmići 😂

Citron

Active member
Jadan deda, ne treba mu to pod stare dane, bolje da je s mirom sjedio kući!
Meni je teško gledati starije ljude, kako s vremenom propadaju...strah me starenja...ali svi smo nažalost na tom putu..
Što se Bidena tiče, 70-ih je trebao biti predsjednik...mlad i pun entuzijazma

 

Ax boy

Well-known member
Dobro da nije Obamu autogram tražio...
Trump je za ovoga svemirski brod, ma šta neki mislili o njemu. Bar je mirno u svijetu bilo
Ma svaka čast Trumpu stvorio je dosta toga. Poduzetnik 👍. Međutim Bush jr. je zakon bio. Ima film o njemu s Josh Brolinom u glavnoj ulozi. 👌👌🤣🤗🤗
 

dinko1981

Well-known member
Jadan deda, ne treba mu to pod stare dane, bolje da je s mirom sjedio kući!
Sve te scene sa Bidenom gdje je izgubljen i mentalno i fizički bi bile vrijedne samo sažaljenja za dementnom starijom osobom da taj isti nije jebeni predsjednik Amerike! A ta činjenica je zastrašujuća na x načina; -takvu osobu je netko svjesno i namjerno stavio za predsjedničkog kandidata, - za takvu dementnu osobu su građani glasali, - neznam šta je gore, dali ta osoba sama donosi odluke ili neki igrač iz sjene koji ovog koristi kao lutku na koncima
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Sve te scene sa Bidenom gdje je izgubljen i mentalno i fizički bi bile vrijedne samo sažaljenja za dementnom starijom osobom da taj isti nije jebeni predsjednik Amerike!
mislim da postoji plot twist. Njega pokazati dementnim (sada to rade i ovi jači mediji, više to nisu klipovi po marginama interneta) i još za njegova mandata instalirati još veću prevaru Kamalu Haris koja, da je bila kandidat umjesto njega, sigurno ne bi prošla. Ovako će je lagano instalirati, jer potpredsjednik po defaultu minja predsjednika, i onda će lakše na idućim izborima dobit.
Istu stvar su demokrati radili i Bushu da ga pokažu kretenom, a sad rade svojemu da bi oakšali svojemu. :) Isto tako mi se čini da ni Trump nije bolji izbor. Tek je 4 godine mlađi, a bojim se da ni mentalno nije puno zdraviji. :)

Što se Busha tiče, a i da budemo ontopic.



 
Na vrh