Razne šale, zafrkancije i filmići 😂

Ax boy

Well-known member

Ooooo Neda Ukraden i jedan od zaista kvalitetnih autora zabavne glazbe, genijalni Dušan Bačić. Autor hitova Učiteljica uuuh, i mnogih drugih 😎😎
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
"Pišu tamo 'mahao pištoljem'. Bila su dva pištolja, ako ćemo već. Ja sam predao svoje oružje. Svaki revolveraš mora imati dva pištolja, ja sam uvijek volio Texa Willera. Što će ti jedan?"
(...)
"Istući je jedno, a istjerati iz kuće je drugo. Ona je mene par puta potjerala. Mi smo prije mjesec dana slavili 25 godina braka. 25 godina braka. To je jubilej koji rijetko tko može postići."


 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
"Pišu tamo 'mahao pištoljem'. Bila su dva pištolja, ako ćemo već. Ja sam predao svoje oružje. Svaki revolveraš mora imati dva pištolja, ja sam uvijek volio Texa Willera. Što će ti jedan?"
(...)
"Istući je jedno, a istjerati iz kuće je drugo. Ona je mene par puta potjerala. Mi smo prije mjesec dana slavili 25 godina braka. 25 godina braka. To je jubilej koji rijetko tko može postići."


:D :D Kerum nema šanse protiv njega, a Opara već sad može polako radni stol praznit i pripremit ured za novog gradnonačelnika... :D
 
Na vrh