Rasprava o ostalim automobilima

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
U toj klasi sam ko klinac volio čuti 323f sa onim malim v6 motorima, samo neznam dali ih ima danas uopće više na tržištu.
E a onda Honda Del Sol iz Siska... nestala iz oglasa. Neznam dal je prodana ili ju je lik ponovno maknuo
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nikad čuo, nikad vidio :D
2.0l v6, možda nekih 150ks... uz Cheerokije sa V8 motorima su bili jedni od boljih zvukova koje se moglo čuti tu i tamo u mom selu tih davnih dana. Još se i vrti ko lud, mislim da preko 7000. Prodavale su se za 1000-2000 do pred koju godinu, sad ih ne nalazim
 

Cutac

Prèkaroš
Ne znam, meni je ta 323F takav seljo tuner auto da se ne mogu zamisliti da ju vozim :D
A i zvuči malo ricerski, ova na videu.

Dopi*dile crtice a?
Nisu, baš sam sad vozio VTS-a i razmišljao kako prekrasno izgleda sa zadnje strane u mraku(sa upaljenim svjetlima).
Ali da bih htio nešto staromodno, bih :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ne znam, meni je ta 323F takav seljo tuner auto da se ne mogu zamisliti da ju vozim :D
A i zvuči malo ricerski, ova na videu.
Nije se čuo ko 99% auti, to je bilo dovoljno :D
Istina da su većinu uništili ćuneri kroz godine i godine... ali meni je nevjerovatno da je taj auto izašao na tržište 1993., paralelno sa Golf 3.
Ako vidiš koju, probaj pogledati mimo godina i eventualnih ćuning detalja.. sama linija dobro nosi godine, glumila je četverovratni kupe dok švabi nisu znali što je to. I skladnije od njih, po meni...
 

Cutac

Prèkaroš
coupe
Ružan mi.

F ritmo abarth
Još ružniji :D

ko vidiš koju, probaj pogledati mimo godina i eventualnih ćuning detalja.. sama linija dobro nosi godine, glumila je četverovratni kupe dok švabi nisu znali što je to. I skladnije od njih, po meni...
Bila je dugo godina jedna blizu mene, redovno sam prolazio kraj nje i uvijek mi je bila ružna. Bila je nekako try hard.
 

Cutac

Prèkaroš
Aaa, nisam skužio da mene pitaš :D
Išao se provesti do tamo, auto je u dosta lošem stanju. Izgleda kao da ga se pazilo, ali stoji dugo na otvorenom i sjeo je. Ne znam otkud onom tipu koji mi je rekao za njega da je auto kao nov. Možda je bio pred koji godinu.
 

Cutac

Prèkaroš
Da, Renault je imao fazu jako lijepih modela.
Frend sad gleda da kupi četvrti(!) Safrane. Baš smo sinoć o tome pričali, imao je 1.9 dizlo, 2.0 benzinac i 2.5 I5 benzinca!
2.5 je platio oko 5000 kuna, bivši taksi sa 340 tisuća km i nije imao niti jedan problem u godinu dana, do saobraćajke. Udario ga bočno auto i savinuo šasiju.
 

Pavel

Lepi™
Nema baš puno izbora za tu lovu u srednjoj klasi. Tucson mi se čini definitivno najveći.
C5 Aircross počinje od 170, a Cactus je vjerovatno premali...

Slični su Kađar i Kaškai, mrvicu manji, ali 4cyl motor sa 140ks ne zvuči loše.
Od vag-a bi pogledao samo Atecu, tu negdje je po veličini, može se dobiti i dizel za tu lovu sa nešto opreme

A od manjih suvova bi pogledao Renegade-a, za 160tkn ide i srednja razina opreme. Je svetogrđe, ali cijela autoindustrija je takva tanas pa kbk za fwd Jeepa. Meni fora izgleda.
Vitaru pak možeš dobiti 4wd, 1.4 turbo 4 cilindra :) Blagi hibrid, pa je i potrošnja niža.
Na kraju od svega otišao u KIA Centar na Slavonsku. Išao pogledat famozni xceed no do njega je odmah bio i Sportage. Uzeo Sportage 1.6 GDi na probnu vožnju. Sad čekam rješavanje financijske konstrukcije. Prvo godišnji pa laganini. Ali odluka je pala. :D

Vidim da svi (pa tako i Kia) obilno reklamira Android Auto iako isti ne funkcionira kod nas. Znam za onu foru skidanja app-a na memoriju mobitela pa vanjska instalacija itd. Jel postoji ikoji drugi način za streamanje Deezera na infotainment od Kie ili recimo učitavanje GoogleMaps van tog Android Auto? Ili moram kombinirati?
 
Na vrh