Rad s dijagnostikom (Lexia, Diagbox...)

Gorski

Member
Donator foruma
Vjerujem, ali iz nekog razloga meni i kada ostavim dva XX i samo potvrdim ne izbaci ništa drugo nego da "instalacija nije uspjela".
Trenutno sam stavio to sa strane budući sam pronašao uzrok "depolution fault ..." greške.
Uzrok je bio u iskopčavanju senzora pritiska VT pumpe.

szahtila

Active member
Vjerujem, ali iz nekog razloga meni i kada ostavim dva XX i samo potvrdim ne izbaci ništa drugo nego da "instalacija nije uspjela".
Trenutno sam stavio to sa strane budući sam pronašao uzrok "depolution fault ..." greške.
Uzrok je bio u iskopčavanju senzora pritiska VT pumpe.
Koju to verziju Diagboxa pokošavaš instalirati?

Mrki5

Active member
Dao sam mu ja 9,91 instaliran na vin 7 64 takvu sam imao do pre mesec dana i obrisao pa ovu noviju instalirao. Ako hoćeš da ti pošaljem?

szahtila

Active member
Instalirana verzija 9.91,isprobana na C3 iz 12/2017. Ulazi u samo 3 Ecu-a. Sa verzijom 9.68 ulazi u sve uz mogućnost aktiviranja testova (isprobano gotovo sve).Može li neki savjet?

Mrki5

Active member
Instalirana verzija 9.91,isprobana na C3 iz 12/2017. Ulazi u samo 3 Ecu-a. Sa verzijom 9.68 ulazi u sve uz mogućnost aktiviranja testova (isprobano gotovo sve).Može li neki savjet?
Na C5 radi. Zašto je kod tebe tako, ne znam.

Posljednje uređivanje:

MacSlavko

Active member
Ne kužim zašto ne vidi...
Meni na DS5 iz 2015 ovaj zadnji 9.91 Diagbox vidi sve Ecu i može ulaziti u sve njihove postavke / testove...
Probao ga nekidan i na P407 iz 2006 - svega nekoliko manje bitnih računala ne vidi (vjerojatno treba starija verzija).
Ali čudi me da tebi na C3 iz 2017 ne vidi većinu toga!?
No, ako ostane tako - lako se vratiš na 9.68 i "vozi Miško!"
😎

szahtila

Active member
Možda je do adaptera ili njegovog softwera. Do daljnjeg vraćam se na 9.68
Inače je adapter korišten na P206,P208, P307, C5, C3 sve tri generacije, C4, vozila od 2004 do 2017 godine
Inače je adapter korišten na P206,P208, P307, C5, C3 sve tri generacije, C4, vozila od 2004 do 2017 godine

Posljednje uređivanje:
Na vrh