Punto 1.9 JTDm HGT

2mario2

Well-known member
Baš o tome mi je Duspara pričao da su te bass boosted pjesme većinom lošije kvalitete i da bolje se držati originala koji je dosta kvalitetniji. Meni se fino čuje i bass i općenito zvuk. Al jbg to je tak kad čovjek ima sluh za to i znanje za poštelati da se sve lijepo čuje odnosno da je u skladu. Ja nisam za to i nebi uspio nikad fino uštimati sve dok on za to je
 

2mario2

Well-known member
Farbao sam sve u crno sad. Nije ono što sam mislio da bude, al nema veze. Tapicirat ću sve s vremenom na novo. Ionak moram neke napukle plastike promijeniti, pa ću to napraviti u kompletu kako spada









Edit: ipak je ispalo ok osim što su mi suncobrani malo čudni, al njih najlakše nabavim svijetle tak da ni to nije problem
Hebeno je ipak ispalo. Sad tek vidim kad sam sve sklopio



 
Posljednje uređivanje:

Ruske

Active member
čovjek ima sluh za to i znanje za poštelati da se sve lijepo čuje odnosno da je u skladu. Ja nisam za to i nebi uspio nikad fino uštimati sve dok on za to je
E TO SAM CEKAO...sve si tu rekao, sta potkrepljuje ono sta sam prije govorio

a sto se tice ovog remixa gore: jad i bijeda, ne sto se tice zvuka, nego sta se tice melodije itd. original 10x bolji, a sto se tice basseva i zvuka ok je napravljeno, kako neki bass boosted znakju biti, meni se na kucnom cuju dobro
 

2mario2

Well-known member
Ruske, htio sam odavno sve u crno staviti jer mi se ne sviđa svijetla unutrašnjost u nijednom autu. Meni je ovo sad odlično, al eto stvar je ukusa
Aha, jbg sad mi je došlo iz guzice u glavu da za pjesmu govoriš 🤣🤣🤣 ja mislio za ovo što sam sve u crno stavil
 

2mario2

Well-known member
ma to u crno je super, svaka cast na tome...ja sam se odnosio na stelavanje muzike
Zato sam i išao do Maria da to on riješi pošto se time bavi. Da nebi ispao čušpajz ako ja idem prčkat po tome 🤪
Pa veli: kad već mijenjaš svašta nešto, daj promijeni sad još i mene!!! Kitica iz pjesme "Hebem li ti majku i šajbi"



Al ajde nije strašno jer budem uz šajbu odmah i sve lajsne promijenio jer s godinama ni one već ne sjede fino kako bi trebale
 
Posljednje uređivanje:

2mario2

Well-known member
Nisam se bavio forumom jedno vrijeme. Punto ostaje doma jer prodaja je besmislena nakon uloženih novaca (poklonio bi auto, a i debelo popljugao)

Šajba je promijenjena prednja, zadnja na novo zatamnjena

Lip je opet gore (vidjet ćemo kolko će ovaj put izdržati) i sad lagano dalje do novih radova

IMG_20210504_103807.jpgIMG_20210504_110029.jpg
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Punto ostaje doma jer prodaja je besmislena nakon uloženih novaca (poklonio bi auto, a i debelo popljugao)
Ja sam to odmah posmislio, ali se nisam htio "miješati" u tuđe računice. :) Dobra odluka. (y)
 

2mario2

Well-known member
Opet me nije bilo jedno vrijeme. Uglavnom, auto je kod mehaničara jer je pukla poluosovina i kugla na vilici se doslovce raspala. Navodno je kriv šraf od dosjeda gewindi koji je ISTRUNUO i jedan dio navoja se odlomio i kako je popustio auto je pao i polomila se kugla i poluosovina



Evo đubreta krivog za sve. Sad će se to sve skupa probat složit da više nebude nikakvih problema oko ovjesa
 
Na vrh