Puno oštećenja na laku

Mirage

Well-known member
Nisam jedan od onih koji stalno pere auto i nekidan malo bolje oprao auto kad ono našao na jedno 20 ak mjesta točkice gdje je lak otpao lijeva desna strana 5 vrata nema gdje nisam našao. Svugdje je oštećenje na farbu veliko da je otpalo i lak i boja negdje je i primer otpao. Auto mi nije bio na ledu nigdje.

Da napominjem auto mi nema još godinu dana tek će 15.8 godina dana auto ima Full kasko

Da li reklamirati Citroenu ili nešto drugo koliko ja znam to se ne može sanirati bez komplet lakiranja?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ma apsolutno treba ići reklamirati... pa nemre sa novog auta boja otpadati, koji k? Nije to Mazda :D

Jel se vide udarci, ili neka druga mehanička oštećenja?
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Slabo se vidi al mi izgledaju kao ostecenja od kamencica koja su vjerovatno onda prosirena blizu primaknutim wapom
 

Cutac

Prèkaroš
Meni izgleda samo kao oštećenje od kamenčića.

Dovoljno da si jednom bio blizu kamiona. Još ako je berlingač dizajniran na način da svo kamenje tuče po njemu...
 

Mirage

Well-known member
Tako i meni izgleda ali otkud na zadnjim vratima skoro na krovu i bočno. Naprijed nema oštećenja.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ja bih svakako prijavio u ovlašteni... probao se malo boriti s njima, jer nemre ovako naokola auta izgledat lak koji je ispravan. Jedino ako u rikverc i bočno vozi po autocesti
 
Na vrh