Pumpa vode cvili

Cutac

Prèkaroš
Pozdrav!
Danas bijah u servisu jer mi neko vrijeme nešto cvili pod haubom. Prvo sam mislio da je remen, ali na servisu se ispostavilo da je pumpa vode.
Pitao sam koliko je nova, a rečeno mi je da je 2000 kuna.

Iritira me taj zvuk jer dopire u kabinu pa me zanima koji aftermarket proizvođač slovi kao najkvalitetniji i gdje ima za uzeti.
Normalno, prvo idem svom majstoru da ja osobno vidim šta je, gdje je.

Preferiram Auto-Krešu jer je u mom gradu i imam popust.


Hvala :)
 

brezC4

New member
ja sam stavio Ruville, nakon tvorničke ugradnje. navodno je kvalitetna, a i evo...zasad preko 60.000km ide bez problema.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Pozdrav!
Danas bijah u servisu jer mi neko vrijeme nešto cvili pod haubom. Prvo sam mislio da je remen, ali na servisu se ispostavilo da je pumpa vode.
Pitao sam koliko je nova, a rečeno mi je da je 2000 kuna.

Iritira me taj zvuk jer dopire u kabinu pa me zanima koji aftermarket proizvođač slovi kao najkvalitetniji i gdje ima za uzeti.
Normalno, prvo idem svom majstoru da ja osobno vidim šta je, gdje je.

Preferiram Auto-Krešu jer je u mom gradu i imam popust.


Hvala :)
Mislim da te možda nebi cijeli komplet za veliki servis izašao 2 soma, pitaj Anđelka, Lageros..
 

linkres

New member
Pozdrav!
Danas bijah u servisu jer mi neko vrijeme nešto cvili pod haubom. Prvo sam mislio da je remen, ali na servisu se ispostavilo da je pumpa vode.
Pitao sam koliko je nova, a rečeno mi je da je 2000 kuna.

Iritira me taj zvuk jer dopire u kabinu pa me zanima koji aftermarket proizvođač slovi kao najkvalitetniji i gdje ima za uzeti.
Normalno, prvo idem svom majstoru da ja osobno vidim šta je, gdje je.

Preferiram Auto-Krešu jer je u mom gradu i imam popust.


Hvala :)
SKF se specializirao za franc.vozila.
 

Cutac

Prèkaroš
Hvala svima trojici, potražit ću SKF pumpu, ali prije moram vidjet što je, gdje je da znam što radim.

Ali, to će pričekati jer je pumpa(?) prestala cviliti.
Možda se probudi sa suncem :mad:
 

Krky

Lakerski profesionalac
Hvala svima trojici, potražit ću SKF pumpu, ali prije moram vidjet što je, gdje je da znam što radim.

Ali, to će pričekati jer je pumpa(?) prestala cviliti.
Možda se probudi sa suncem :mad:
Kod Anđelka u Brozovoj je dučan sav obljepljen naljepnicama SKF mislim da su oni glavni za HR..
ako i je pumpa, očekuj da bude uskoro procurela, ako već i nije, zato i ne cviljuga jer kroz ležaj koji je cviljugao prolaci antifriz, prati razinu antifriza u posudi..
Slažem se sa Daliborom, svašta bi tu još moglo cviljugati, a trenutno je prestalo jer je vani vlaga..
 

Cutac

Prèkaroš
Imam jednog svog majstora kojemu to budem dao da vidi šta ga muči.

Krky, ne drži mi vodu ovo da ne cviljuga zbog antifriza.
Antifriz je prolazio i prije, a cvililo je.

Može bit da je krepala :D
No dobro, lako to vidim na pokazivaču temperature koji su ugradili u c4. Da, dobro su se sjetili..
 
Na vrh