Pušta vodu na brtvi krovne antene

kosi

Member
Zadnja 2-3 mjeseca imam osjećaj u saxu kao da vozim kabrioleta, tj. curi mi voda kod unutarnje rasvjete prilikom jakih kiša ili otapanja snijega.:D

Kojim sredstvom zadihtati krovnu antenu da spriječim kabrio osjećaj?

Hvala!
 

Nicol

AK HBT Racing
kak mi ovo poznato zvuči :D:D:D ona guma oko antene vjerojatno pušta, navodno da nije skupa i da je ima za kupiti u PAu... ja se spremam već tjednima po to, al nikak da odem konačno.... lampa mi je puna vode, a u zavojima lijeva sve po meni... :rolleyes:

kakav auto :wub:
 

Nicol

AK HBT Racing
a nije lijenost nego nemam kak otići po nju. ak za nekaj nisam lijena, za auto nisam ;)

mene više zanima otkud mi je sve mokro pod suvozačkim nogama.... kad je vani kiša/snijeg (stalno) tam je močvara :(
 

Krky

Lakerski profesionalac
Zadnja 2-3 mjeseca imam osjećaj u saxu kao da vozim kabrioleta, tj. curi mi voda kod unutarnje rasvjete prilikom jakih kiša ili otapanja snijega.:D

Kojim sredstvom zadihtati krovnu antenu da spriječim kabrio osjećaj?

Hvala!

stari šlauf od bicikla, škarama ga obrežeš kak paše po anteni, po potrebi deni na duplo, stegneš i nemaš brige :hello::palacgore:
 

deda

New member
Ne pretjerujem,ali kaj je problem skinuti svjetlo kabine,odpustiti antenu,malo oko nje kapnut diht mase i ponovno stegnut i nataknut lampu.Ak to nemreš sam odeš kod bilo koga i to napravi za 10 min,platiš jedno pivce i gotovo,a ne se vozit sa namoćenim autom mjesecima,tak da sve ode u ....
 

igor

New member
Ne pretjerujem,ali kaj je problem skinuti svjetlo kabine,odpustiti antenu,malo oko nje kapnut diht mase i ponovno stegnut i nataknut lampu.Ak to nemreš sam odeš kod bilo koga i to napravi za 10 min,platiš jedno pivce i gotovo,a ne se vozit sa namoćenim autom mjesecima,tak da sve ode u ....
Točno tak :aplauz: :palacgore:
 
Na vrh