Pušta brtva glave

sax

New member
taj koji kaze da to sto malo slini nema veze je pravi fuser i nikad mu vise nebi dao da mi
kopa po autu
ako nesto pusta onda to treba rijesit
definitivno promijeni majstora
 

maxx

Member
a čuj,valjda čovjek zna zakaj je to reko,da mi nije bilo sila sa zamjenom zupčastog,vjerojatno bi ga i poslušo,kažem ti da nije bilo niš strašno,ulja je bilo onak u kapljicama i to duže vrijeme...dakle ne sve više i više.Jedino mi je i dan danas čudno otkud to ulje kad mi se motor nije nijednom pregrijo:shock:
 

Olaf

New member
Spustila ti se usna na brtvi glave motora. Vidim da si ti kao vecina vozaca a ja sasvim suprotno, mene ubija u pojam ako znam da mi nesto slini makar i lagano i rijesavam si to sto prije.
I sta ste napravili da je poceo pit ulje?
 

Dalibor

Dado Tornado
a čuj,valjda čovjek zna zakaj je to reko,da mi nije bilo sila sa zamjenom zupčastog,vjerojatno bi ga i poslušo,kažem ti da nije bilo niš strašno,ulja je bilo onak u kapljicama i to duže vrijeme...dakle ne sve više i više.Jedino mi je i dan danas čudno otkud to ulje kad mi se motor nije nijednom pregrijo:shock:
možda i nije bilo ulje u klasičnom smislu te riječi, može biti i nusprodukt kemijskih reakcija u kombinaciji s više kontraindikacija.
 

deda

New member
To ti je isto kao da si nađeš krvi u urinu,onak malo,tebe niš ne boli,trčiš ko ptica trkačica,pa budu ti nekaj poduzeli kad buš lipsao jer su ti bubrezi loši,pa onda a gdje si bio prije,a sada moraš na dijalizu i presađivanje bubrega.A to što ti još malo uništena jetra,gušterača, vid,sluh i mozak nema veze,možeš ti još.
 

maxx

Member
Spustila ti se usna na brtvi glave motora. Vidim da si ti kao vecina vozaca a ja sasvim suprotno, mene ubija u pojam ako znam da mi nesto slini makar i lagano i rijesavam si to sto prije.
I sta ste napravili da je poceo pit ulje?
A nemam pojma,auto ne dimi jedino je auspuh crn koda vozim dizela:D
Al kažem,u odnosu na prije,sad ulja potroši nekih litru na 5tkm.
Inače sam dosta ljen a i nemam baš vremena zbog posla vozikat se po majstorima pa ono što mogu napravim sam,auto vozim uglavnom na otvorenoj cesti i oko 30tkm godišnje pa sam super zadovoljan što nema skoro pa nikakvih kvarova,samo mjenjaj ulje i vozi:D
 

sax

New member
To ti je isto kao da si nađeš krvi u urinu,onak malo,tebe niš ne boli,trčiš ko ptica trkačica,pa budu ti nekaj poduzeli kad buš lipsao jer su ti bubrezi loši,pa onda a gdje si bio prije,a sada moraš na dijalizu i presađivanje bubrega.A to što ti još malo uništena jetra,gušterača, vid,sluh i mozak nema veze,možeš ti još.

potpisujem deda:)
 
Na vrh