Promjene cijene goriva

-dominic-

Member
Donator foruma
Evo i moje iskustvo sa običnim gorivom.

Kada sam točio premium gorivo, nakon točenja mi je domet redovito pokazivao 1100-1200 Km (naravno da ih nikada nisam postigao IRL). Sada kada sam natočio vulgaris domnestica gorivo auto pokazao 880 Km. Sve me strah koliko ću Km uspjeti proči sada.
Auto je fina guza, ako mu se nasmješiš možda pokaže još više.

Jedino ako pod obično gorivo mislite na brlju ili dizel od "Jože".
 

diegos

Well-known member
Baš gledam na njihovim stranicama kartu, za pumpe u Slo piše koja goriva imaju u ponudi, kod nas ništa...
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Ipak izbori najesen. :D


"Od utorka će litra Eurosupera 95 koštati 11,30 kuna, što je 70 lipa manje od dosadašnjih 12,00 kn po litri.

Pojeftinit će i eurodizel pa će sada litra biti na 12,14 kuna, umjesto dosadašnjih 12,80. Plavi eurodizel ide na 8,50 kuna sa 9,16 što je također smanjenje za 66 lipa."
 

zulufer

Active member
Stvarno sumnjivo, u jeku sezone tako drastično pojeftinjenje, u roku dva-tri tjedna. Ne znam doduše, kakva je situacija u susjednim državama...
 

Franz

Well-known member
Točio 95-icu u Slo za vikend, 1,534€. Kad preračunam koliko mi je banka zarčaunala tečaj ispada 11,54 litra.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Kaj Božić stiže ranije ove godine? :)

"Od utorka bi litra benzina trebala koštati 10,60 kuna, a litra dizela 11,59 kuna."

Je*ena mafija. Prcaju nas kak oće.
 

mali_BB

Active member
Se mi poznamo ili iz hobija vodiš evidenciju kaj je ko napisal?
Posebno vodim evindenciju tko i što je pisano, rađeno i učinjeno u zadnjih 2.5 do 3 godine pa mi je između ostalog smiješno što iste koji su doveli do inflacije, ekonomske krize i općeg propadanja si prije godinu branio a sad ih nazivaš mafijom. Samo toliko, carry on :)
 
Na vrh